הוכרזה: Redmi Smart TV A – סדרת טלוויזיות חכמות מוזלת של מותג רדמי

שיאומי (Xiaomi) הכריזה על סדרת טלוויזיות חכמות חדשה ממותג הרדמי (Redmi) של החברה, ה-Redmi Smart TV A. סדרת הטלוויזיות החדשה תכלול 5 דגמים שונים בגדלים של 32, 43, 50, 55 ו-65 אינץ', הצפויים להיות זמינים ברזולוציה של עד 4K ולהגיע עם מערכת ההפעלה Android TV בגרסה היעודית של שיאומי לשוק הסיני.

סדרת ה-Redmi TV A החדשה מגיעה כסדרה המקבילה לדגמי ה-Mi TV 4A האחרונים של שיאומי, המיועדים להיות הפתרונות הזולים במשפחת הטלוויזיות הגדולה של החברה, כאשר הם מצטרפים לדגמי ה-Redmi TV X, Redmi TV 70 ו-Redmi TV Max 98. הדגמים החדשים צפויים להגיע בעיצוב בעל מסגרת מסך דקה ולשלב טכנולוגיות זיהוי קול מרחוק להפעלה קולית, MEMC (ר"ת Motion Compensation) לאיכות תמונה משופרת יחד עם Dolby Audio ו-DTS-HD לשמע באיכות גבוהה.

בעוד שהחברה לא חשפה את המפרט הטכני של כלל הדגמים, אלא של ה-Redmi Smart TV A55 בלבד, סביר להניח כי הם יהיו דומים למדי ויגיעו ברזולוצייה של עד 4K, כתלות בגודל הטלוויזיה, וישתמשו במערכת השמע המשודרגת של החברה תחת השם Mi Sound. הטלוויזיה תופעל על ידי מערכת השבבים MediaTek 9632 מרובעת הליבות, עם 1.5GB זיכרון ואחסון פנימי בנפח של 8GB, כשהיא מריצה את מערכת ה-PatchWall המוכרת של שיאומי המבוססת על Android TV.

טלוויזית Redmi TV A55 (מקור weibo)

טלוויזיית ה-Redmi Smart TV A55 צפויה להתחיל להימכר ב-30.9 ולהגיע עם תג מחיר של 1999 יואן (כ~1012 ש"ח או 296 דולר), כאשר נכון לעכשיו אין צפי מחיר או זמינות לדגמים האחרים.

תחום הטלוויזיות החכמות הפך להיות ה"זירה" החדשה של יצרניות הסלולר, כשבדומה לשוק הסלולר עצמו, הוא מתחלק בין סדרות ומותגי הפרימיום והמותגים ה"זולים" יותר. במקרה של שיאומי מדובר על ה-Mi TV מול ה-Redmi TV, כאשר לאחרונה ניתן למצוא מתחרים דומים מחברות כמו וואווי עם ה-Honor TV, OnePlus TV ועוד.

מקורות
ndtv
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות