הוכרזו: Razer Hammerhead TWS Pro – אוזניות TWS עם אישור THX וסינון רעשים

אוזניות Hammerhead True Wireless Pro (מקור Razer)

חברת רייזר (Razer), אחת מיצרניות מוצרי הגיימינג המוכרות בעולם, מרחיבה את סדרת אוזניות ה-Hammerhead שלה ומכריזה על אוזניות ה-Razer Hammerhead True Wireless Pro, גרסה משודרגת של אוזניות ה-Hammerhead TWS הקודמות המגיעות עם סינון רעשים היברידי, תקן האודיו THX לאיכות שמע גבוהה במיוחד ועד 20 שעות שימוש.

דגם ה-Hammerhead TWS Pro החדש מגיע כגרסה משודרגת של ה-Hammerhead TWS שהושקו לפני כשנה, כאשר ההבדל הגדול ביותר בין הדגמים הוא סינון הרעשים המובנה אותו החברה מגדירה כסינון היברידי מתקדם (Advanced hybrid Active Noise Cancellation), המשתמש בצמד מיקרופונים חיצוניים וצמד מיקרופונים פנימיים לקבל סאונד נקי במיוחד מרעשים. הסאונד עצמו מגיע באיכות גבוהה במיוחד, כפי שמציין אישור ה-THX שקיבלו האוזניות, המגיעות כדגם האוזניות הנוסף היחיד עם אישור זה מלבד אוזניות ה-Razer Opus.

בדומה לדגם הקודם, האוזניות החדשות מגיעות עם עמידות למים בתקן IPX4, כשהן משתמשות בדרייברי 10 מ”מ מותאמים של רייזר בעלי טווח של 20-20kHz לאודיו איכותי במיוחד. האוזניות משתמשות בחיבור Bluetooth 5.1 מותאם על מנת לספק זמני שיהוי (latency) נמוכים של 60ms בלבד במצב גיימינג, כאשר זמן הסוללה שלהן עומד על 4 שעות בטעינה בודדת עם עד 20 שעות שימוש נוספות באמצעות מארז הטעינה שלהן.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

אוזניות Hammerhead True Wireless Pro (מקור Razer)

אוזניות ה-Hammerhead True Wireless Pro החדשות זמינות במחיר של 200 דולר, והחברה מציעה כיסוי יעודי לאוזניות במחיר של 30 דולר.

בדומה לחברות אחרות המציעות אוזניות TWS, גם רייזר נכנסת לתחום סינון הרעשים, כשהאוזניות האלחוטיות באמת מגיעות עם סינון רעשים מובנה, בעוד רייזר שומרת על העיצוב המוכר עם הצבע השחור ולוגו החברה הירוק בצד החיצוני.

השוואת מפרטים