שעוני ה-Amazfit GTR 2 ו-Amazfit GTS 2 של הואמי מגיעים לישראל

שעוני Amazfit GTR 2 ו-Amazfit GTS 2 (מקור הואמי)

חברת הואמי (Huami), המוכרת יותר בזכות מותג ה-Amazfit, משיקה בארץ את שעוני ה-Amazfit GTR 2 העגול בעל מסך ה-1.39 אינץ’ וה-Amazfit GTS 2 מרובע בעל מסך ה-1.65 אינץ’, המגיעים לישראל ביבוא רשמי באמצעות קבוצת ח.י. שני הדגמים מציעים יכולות הפעלה קולית של השעון ושל העוזרת הקולית אלקסה של אמזון, עם יכולת מעקב אחר 12 סוגי פעילויות כושר שונות וזמן סוללה של עד 14 ימים בשימוש רגיל.

צמד שעוני ה-GTR 2 ו-GTS 2 החדשים של הואמי מגיעים לארץ כ~3 חודשים לאחר ההכרזה הרשמית שלהם, כאשר הם מחליפים את דגמי ה-GTR ו-GTS מ-2019 ומצטרפים לשעוני ה-ZEPP E החדשים של הואמי הזמינים כבר בארץ. בעוד ששעון ה-GTS 2 מגיע בעיצוב מרובע, מסך 1.65 אינץ’ ברזולוציית 348×442 ובמשקל של 24.7 גרם, שעון ה-GTR 2 מגיע בעיצוב עגול עם מסך 1.39 אינץ’ ברזולוציית 454×454, כאשר הוא זמין בגרסה ספורטיבית עם גוף אלומיניום ורצועת סיליקון במשקל של 31.5 גרם או בגרסה “קלאסית” עם גוף פלדת אל-חלד עם רצועת עור במשקל של 39 גרם.

שני השעונים מציעים אפשרויות דומות, עם מעקב אחר 12 סוגי פעילויות כושר שונות, מעקב אחר מיקום בטכנולוגיית ה-GPS ו-GLONASS ואטימות למים בתקן 5ATM. בנוסף לכך, הם יאפשרו מעקב אחר דופק עם חיישן BioTracker PPG 2.0 התומך גם במעקב אחרי רווית החמצן בדם בטכנולוגיית ה-OxygenBeats של החברה ומעקב שינה משופר SomnusCare המאפשר מעקב אחרי שנת REM (ר”ת Rapid Eye Movement).

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

שעון Amazfit GTR 2 (מקור הואמי)

שני הדגמים מגיעים עם יכולת הפעלה קולית של השעון עצמו ושל ALEXA, העוזרת הקולית של אמזון. השעונים מגיעים עם נפח אחסון פנימי פנוי בנפח של 3GB לאחסון של עד 600 שירים להשמעה ללא צורך במכשיר הסלולרי. בצד הסוללה שעון ה-GTR 2 יגיע עם סוללת 471mAh המספיקה לעד 14 ימי שימוש במצב רגיל או עד 38 ימים במצב חיסכון, לעומת ה-GTS 2 שיגיע עם סוללת 246mAh, המספיקה לעד 7 ימי שימוש במצב רגיל או עד 20 ימים במצב חיסכון.

שעון Amazfit GTS 2 (מקור הואמי)

צמד שעוני ה-Amazfit החדשים זמינים למכירה בארץ במחיר של 799 ש”ח לגרסת ה-Amazfit GTS 2 והגרסה הספורטיבית מאלומיניום של ה-Amazfit GTR 2, כאשר דגם ה-Amazfit GTR 2 בגרסה ה”קלאסית” עם גוף מפלדת אל-חלד ורצועת עור יעלה 869 ש”ח. 

צמד שעוני ה-Amazfit החדשים מגיעים כחלק מסדרת השעונים החדשה של הואמי, כאשר החברה חשפה רק אתמול את גרסאות ה-2e המוזלות של שני השעונים ובתחילת החודש את שעון ה-GTS 2 Mini, הקטן יותר מה-GTS 2 הסטנדרטי. נותר לראות האם גם הדגמים האלו יגיעו בהמשך לישראל.

השוואת מפרטים