אפליקציית וואטסאפ באנדרואיד (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

אפליקציית וואטסאפ באנדרואיד (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

וואטסאפ מאפשרת ביצוע שיחות אודיו ווידאו מהמחשב

| יום חמישי, 17 בדצמבר 2020, 18:39 | רשתות חברתיות

אפליקציית וואטסאפ (Whatsapp) החלה לאפשר ביצוע שיחות קוליות ושיחות וידאו מהתוכנה היעודית למחשב ומממשק ה-WhatsApp Web בדפדפן, כך עולה מדיווח חדש של אתר WABetaInfo, כשהאפשרות החדשה מגיעה כבטא בלבד בשלב זה, וזמינה לחלק קטן יחסית מהמשתמשים.

בעוד שמשתמשי וואטסאפ יכולים כבר היום להשתמש באפליקציה בסלולר על מנת לבצע שיחות אודיו ווידאו, האפשרות הזו הוגבלה רק למכשירים הסלולריים. כעת פיצ'ר שיחות האודיו והוידאו מגיע גם למחשב, כפי נחשף בחודש אוקטובר האחרון, כאשר הוא זמין לפחות בשלב זה בצורה מצומצמת מאוד.

מעבר לזמינות המוגבלת כרגע, השימוש בוואטסאפ במחשב לביצוע שיחות עדיין מחייב חיבור פעיל למכשיר הסלולרי עליו מותקנת אפליקציית וואטסאפ. עם קבלת שיחה קולית או שיחת וידאו, יקפוץ חלון קטן נוסף לחלון השיחה הראשי לאישור או דחיה של השיחה, שישתנה לחלון קטן יותר אחרי אישור השיחה. עם זאת, הדבר צפוי להשתנות בעתיד עם השקת פיצ'ר החיבור המרובה לו מצפים משתמשים רבים, פיצ'ר שצפוי לאפשר להשתמש בוואטסאפ ללא חיבור למכשיר הסלולרי (בדומה לטלגרם).

כפתורי שיחה קולית ושיחת וידאו כבטא (מקור wabetainfo)

פיצ'ר השיחות החדש זמין כבר היום לחלק קטן ממשתמשי וואטסאפ, עם צפי השקה וזמינות רחבים יותר במהלך השבועות הקרובים.

וואטסאפ נחשב לשירות פופולרי ברחבי העולם, ובמיוחד בישראל, כאשר האפשרות החדשה לבצע שיחות וידאו ואודיו מהמחשב צפויה להקל על השימוש באפליקציה, במיוחד בעידן הקורונה בו אנו מנהלים יותר שיחות אודיו ווידאו מהמחשב כתחליף למפגשים פיזיים.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות