דיווח: אפל תשיק Apple TV עם חומרה משודרגת למשחקים ושלט חדש ב-2021

Apple TV ובקר פלייסטיישן (צילום: רונן מנדזיצקי) Apple TV ובקר פלייסטיישן (צילום: רונן מנדזיצקי)

מכשיר המדיה של אפל, ה-Apple TV, עשוי לקבל שדרוג בשנה הבאה, זאת כארבע שנים לאחר שהוצג הדגם הקודם בסדרה, הוא ה-Apple TV 4K. אפל לא נוהגת לעדכן את הסטרימר שלה באופן תכוף כפי שהיא עושה עבור מוצריה האחרים, אך לפי דיווח של מארק גורמן מבלומברג, זה יקרה בשנה הבאה.

על פי גורמן, כתב ותיק בענייני אפל שהספיק להציג לא מעט הדלפות בעברו הן בבלומברג והן במקום עבודתו הקודם באתר 9to5mac, עם ה-Apple TV לשנת 2021 תתמקד אפל בשיפור משמעותי בצד החומרה, כדי שתוכל להפוך את המכשיר למכונת גיימינג חזקה יותר.

כידוע, אפל השיקה את שירות ה-Arcade שלה בתחילת 2019, בזה תוכלו למצוא מנוי שיספק לכם גישה למשחקים שונים בהם ניתן לשחק על מוצריה השונים של החברה. שיפור של חומרת המכשיר, בשילוב עם מעבד חדש אליו מתייחס גורמן בדיווח, עשוי לשפר את מעמדה של החברה בתחום המשחקים, כשהיא עומדת מול שירותים מתחרים דוגמת Stadia של גוגל.

פרט נוסף בדיווח מתייחס לשלט חדש ל-Apple TV. השלט של החברה קיבל עדכונים קלים עם הצגת גרסאות שונות למכשיר, אך ייתכן כי אם הפוקוס של החברה אכן יהיה על משחקים עבור הדור הבא של האפל tv, הרי שאנו עשויים למצוא שלט שיאפשר ביצוע פעולות הקשורות יותר בתחום המשחקים, בדומה לבקרי המשחק בקונסולות של סוני, מיקרוסופט ואחרות הקיימות בשוק.

השוואת מפרטים