טיזר פוקו F2

תמונה: Poco / Twitter

טיזר חדש מעיד על בואו של ה-Poco F2

| יום שישי, 1 בינואר 2021, 16:00 | סלולר

בשנת 2018 פרץ מותג "פוקו" לתודעה עם מכשיר ה-Poco F1. היה זה ייצור כלאיים ששילב בין אלמנטים ממכשירי דגל ושוק ביניים, שהצליח ליצור הד גדול בעיקר בשל המחיר הנמוך שלו. בשנת 2019 כולם חיכו לממשיך דרכו, אך זה לא מיהר להגיע, כשמותג הפוקו של שיאומי הציג את ה-Poco F2 Pro, מכשיר דגל לכל דבר, שגם נמכר במחיר גבוה יותר, רק ב-2020. ולשם השוואה, ה-Poco F1 הושק בישראל במחיר של פחות מ-1,700 שקלים בעוד ה-F2 Pro נמכר בכ-2,500 שקלים.

כעת נדמה כי מותג פוקו מוכן להציג את היורש האמיתי של ה-Poco F1, כשבטיזר שפורסם בחשבון הרשמי בטוויטר לסיכום שנת 2020, מוצג רמז לבואו של ה-Poco F2 (ראו תמונה בראש הכתבה). בשלב זה לא ברור מה יהיה מפרטו של המכשיר החדש או מתי בדיוק יושק, אך ניתן להניח כי הופעת שמו של ה-Poco F2 בטיזר הרשמי של החברה מעיד על כך שיהיה זה המכשיר הראשון אותו תציג בשנת 2021 שזה עתה נכנסה.

הערכות לגבי מפרט טכני אפשרי של המכשיר כבר החלו לצוץ בקבוצות לא רשמיות של שיאומי, אך בשלב זה יש להבהיר כי מדובר בהערכות של מעריצים בלבד ולא בהדלפה של מפרט. אותן הערכות מדברות על שילובו של מסך AMOLED בעל קצב רענון גבוה של 120 הרץ, שיהיה שדרוג על פני מסך ה-LCD בעל קצב רענון של 60 הרץ שהוצג בדגם ה-Poco F1 המקורי.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

מערכת השבבים שתשולב ב-Poco F2 עשויה להיות ה-Snapdragon 732G של קוואלקום, את זו כבר הספקנו לראות בדגם ה-Poco X3 שנסקר בגאדג'טי, והסוללה צפויה להיות גדולה יותר, בקיבולת של 4,250mAh מול 4,000mAh בדגם ה-F1. ניתן להניח כי גם קצב הטעינה המהירה יגדל מ-18 וואט שהוצע בדגם המקורי אל מעבר לרמת ה-30 וואט, בדומה למה שראינו במכשיר ה-F2 Pro. מערך צילום מרובע צפוי גם הוא להופיע, אך בשלב זה לא ברור כיצד יורכב.

החלק המשמעותי במכשיר ה-Poco F2 יהיה המחיר שלו. בפוקו יצטרכו להציג מחיר אטרקטיבי למדי כדי לשכנע שמדובר במכשיר אטרקטיבי, זאת כשה-Poco F2 Pro, בעל מפרט מרשים הרבה יותר על הנייר, כבר נמכר בפחות מ-2,000 ש"ח בישראל.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות