לוגו Windows 10

צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי

מיקרוסופט מציגה שדרוגים לשורת המשימות של ווינדוס 10

מיקרוסופט (Microsoft) שחררה את ה-Windows 10 Insider Preview Build 21286, גרסת המפתחים המוקדמת של מערכת ההפעלה ווינדוס 10 המיועדת למעגל בודקי התוכנה של החברה. העדכון החדש מציג את שלל השינויים והשיפורים אותם החברה מתכננת להוסיף למערכת ההפעלה בעדכון הבא, בהם שדרוג משמעותי לשורת המשימות (Taskbar) בדמות ווידג'ט חדשות ומזג אוויר חדש המובנה במערכת ההפעלה עצמה.

לפי המידע הרשמי של מיקרוסופט, הווידג'ט החדש יאפשר לקבל מידע מיותר מ-4500 מקורות חדשות ברחבי העולם, בהם אתרי חדשות, טכנולוגיה, ספורט ועוד, כאשר המשתמש יוכל לבחור אילו תכנים לראות בנוסף למנגנון AI מובנה שימליץ ויציג באופן אוטומטי חדשות ומאמרים לפי העדפות המשתמש. הפיצ'ר החדש יחייב את שימוש בדפדפן ה-Microsoft Edge העדכני של החברה לשם לפתיחת החדשות הרלוונטיות בצורה מלאה.

בנוסף לווידג'ט, מיקרוסופט הוסיפה בגרסת המפתחים גרסה מעודכנת ל-Windows File Recovery, פתרון שחזור הקבצים המובנה של החברה שהוצג ב-2020, שמקבל 2 מצבי שחזור חדשים ופשוטים לשימוש יחד עם תיקוני באגים ושיפורי ביצועים שונים.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

שינויים קטנים אחרים כוללים מנגנון התראה חדש לשינוי אזור זמן באופן אוטומטי במידה והמערכת מזהה כי המשתמש והמחשב נמצאים באזור זמן שונה, שדרוג פיצ'ר האחסון Storage Spaces של ווינדוס 10 והוספת אפשרות להפעלת פקודות במערכת הלינוקס WSL (ר"ת Windows Subsystem for Linux) המובנית במערכת, עם ההפעלה שלה באופן אוטומטי.

ווידג'ט חדשות ומזג אוויר (מקור מיקרוסופט)

כמו בכל גרסת Insider Preview Build של מערכת הווינדוס 10, מדובר בשינויים ראשוניים למערכת ההפעלה שיוכלו להגיע בעדכון הפומבי הבא שלה, כאשר ניתן להניח כי נוכל לראות גרסאות מפתחים נוספות שיגיעו עוד בטרם הגרסה הרשמית ויציגו שיפורים ושינויים נוספים למערכת ההפעלה.

מקורות
windows
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות