רשמי: סדרת ה-Redmi K40 תוכרז ב-25 בפברואר עם Snapdragon 888

Redmi K40 (תמונה: Redmi) Redmi K40 (תמונה: Redmi)

מותג רדמי התחרותי מבית שיאומי עתיד לקיים הכרזה ב-4 במרץ על סדרת ה-Redmi Note 10, אך עד שנגיע לשם, לא נצטרך לחכות יותר מידי למכשיר חדש, כאשר המותג עתיד להכריז על סדרת ה-Redmi K40 כבר ב-25 בפברואר, יום חמישי. באירוע שיתקיים נגלה לראשונה את המפרט המלא והמחיר של הסדרה החדשה אשר צריכה לכלול לפחות 2 דגמים בתוכה.

על פי המידע הרשמי אותו הפיץ המותג בעמוד ה-Weibo שלו ברשת החברתית הסינית, אנחנו נחשפים לעיצובו המלא של המכשיר, אשר צפוי להשתמש בחומר ה-E4 לבניית התצוגה ולהציע קצב רענון גבוה שיעמוד על 120 הרץ. בקצרה, חומר ה-E4 הינו שם החומר בו משתמשת סמסונג לבניית מסכי ה-OLED שלה, כשלמסכים של מכשיריה היא משתמשת בחומר המתחיל באות M, ולמותגים אחרים היא מוכרת את חומר ה-E4, אשר נמצא כבר עכשיו בשימוש במכשיר ה-Xiaomi Mi 11.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

Redmi K40 (תמונה: Redmi)
Redmi K40 (תמונה: Redmi)

מעבר לכך, המותג חשף כי לפחות אחד מהמכשירים ישתמש במערכת השבבים Snapdragon 888, ולפחות אחד מהם יגיע עם סוללה בקיבולת 4520 מיליאמפר/שעה. איננו יודעים האם לשייך את המידע גם לדגם הסטנדרטי וגם לדגם הפרו, כך שבשלב זה נוכל רק להעריך שמדובר בדגם הפרו.

דרך תמונה אותה חשף המותג אנחנו רואים את עיצובו האחורי והמלא של אחד מהמכשירים בסדרה, כשבחלקו העליון והשמאלי נוכל להבחין במערך הצילום המשולש ועל חלקו האחורי נמצא טקסטורה לה ברדמי קוראים Ink Feather, כשהיא פרושה על גבו של המכשיר. בחלקת ההדלפות נוכל לגלות כי דגם ה-Redmi K40 עתיד לשלב את מערכת השבבים Snapdragon 870, יחד עם סוללה בקיבולת 4500 מיליאמפר/שעה התומכת בטעינה מהירה בהספק של 33 וואט.

השוואת מפרטים