אפל תכריז על iOS 15 בכנס המפתחים WWDC21 ב-7.6

כנס המפתחים WWDC21 תמונה: Apple

אפל חשפה היום (ג’, 30.3) את המועדים בהם תקיים את כנס המפתחים הבא שלה, ה-WWDC21, במסגרתו היא צפויה להציג את הגרסאות הבאות של מערכות ההפעלה שלה, בהן iOS 15 המיועדת למכשירי האייפון, יחד עם גרסאות חדשות למערכות ה-iPadOS, macOS, tvOS ו-watchOS.

את האירוע תקיים החברה בין התאריכים 7-11 ביוני, 2021, כאשר ביום הפותח את כנס המפתחים תערוך אפל את אירוע ההכרזה השנתי, ובו תחשוף את מערכות ההפעלה החדשות. בחברה הודיעו כי בדומה לשנה הקודמת, גם השנה ייערך הכנס במתכונת מקוונת בלבד, עם זמינות של כל הסשנים למפתחים ללא עלות.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

כמו בכל שנה, מערכת ההפעלה iOS 15 ככל הנראה תתפוס את הפוקוס המרכזי בכנס המפתחים הקרוב, כאשר בעבר עלו דיווחים על כך שהגרסה החדשה תותיר מאחור את התמיכה במכשירי ה-iPhone 6S, אשר עד כה נתמכו בעדכונים ששלחה החברה וניתנים לעדכון עד גרסת iOS 14.

הכרזה נוספת עשויה לגעת במעבדים החדשים בפיתוח העצמאי של אפל. בכנס המפתחים שלה בשנה שעברה, החברה חשפה לראשונה כי בכוונתה לנטוש את מעבדי אינטל במחשבי המק לטובת מעבדי ה-M1, אלו הוצגו באופן רשמי רק מאוחר יותר באותה שנה.

באותו אירוע WWDC20 ציינה אפל כי המעבר למעבדים החדשים ייארך כשנתיים, כך שניתן לצפות כי נשמע על התקדמות בתחום בכנס המפתחים הקרוב, אם רק כדי להכין את המפתחים למחשבי החברה לבאות.

השוואת מפרטים