לוקי מתקן את ציר הזמן ששבר בטריילר חדש לסדרה של דיסני ומארוול

לוקי (תמונה: Disney / Marvel)

לוקי (Loki), הסדרה המצופה ביותר של דיסני ומארוול, נשמרה עד כה במעטה סודיות אפילו לאחר שחרור הטריילר הראשון כחלק ממצגת המשקיעים של דיסני בדצמבר של השנה שעברה. כעת, שיחררה החברה טריילר חדש השופך קצת יותר אור על מה שמצופה לנו.

הטריילר החדש לוקח אותנו הישר לתוך הרשות למשתני זמן (Time Variance Authority), ארגון אשר מטרתו להסדיר מחלוקות שנוצרו בזמנים, די בדומה לארגון המתואר בסדרהאקדמיית המטרייה. לוקי (טום הידלסטון) נלקח אל הארגון על ידי הסוכן מוביוס מ. מוביוס (אוון ווילסון, “זולנדר”) אשר יסייע לו לתקן את ציר הזמן ששבר בסרט “הנוקמים: סוף המשחק” כאשר גנב את קוביית הטסרקט מתקופת “קפטן אמריקה: חייל החורף“.

הטריילר מציג את לוקי כ”משתנה”, שכן הוא כרגע אנומליה המאתגרת את צירי הזמן בהם הוא מתקיים במקביל – על אף שמת בתחילת הסרט “הנוקמים: מלחמת האינסוף“. כעת, על לוקי לתקן את מה ששבר וכן לסייע לפתור מחלוקות נוספות בזמן אשר יישלחו אותו לשלל עולמות ויקומים מקבילים.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

הטריילר החדש מתמקד בעיקר במערכת היחסים הנבנית בין לוקי למוביוס, אשר לא מסוגל לבטוח בו לאחר בחינת כל ההיסטוריה של לוקי המלאה בתקיעת סכינים בגב אויביו וחבריו כאחד. הקטעים החדשים מהסדרה מבהירים גם את הטון שלה – אקשן בשילוב הרבה הומור, כיאה לדמותו של לוקי כאל השקרים והכזב (God of Mischief).

הסדרה מגיעה מאת מייקל וולדרון, שכבר מאומן במשחקי זמן וחלל מעבודתו בסדרה “ריק ומורטי”, בה כתב והפיק. וולדרון ישמש גם כאחד הכותבים בסרט ההמשך של דוקטור סטריינג’. את הסדרה ביימה קייט הרון (“חינוך מיני”).

בנוסף להידלסטון ו-ווילסון, בסדרה מככבים גם גוגו אמבתה-רו (“תוכנית הבוקר”), ריצ’ארד אי. גרנט (“דאונטון אבי”) ואריקה קולמן (“דברים מוזרים”).

לוקי תעלה לשירות הסטרימינג דיסני פלוס ב-11 ביוני.

השוואת מפרטים