הוכרזו: Amazon Echo Buds 2 – אוזניות אלחוטיות באמת עם סינון רעשים

אוזניות Echo Buds דור 2 (מקור אמזון) אוזניות Echo Buds דור 2 (מקור אמזון)

ענקית המסחר המקוון אמזון (Amazon) הכריזה על ה-Echo Buds, הדור השני של אוזניות ה-TWS האלחוטיות באמת המגיעות עם סינון רעשים ANC משופר ועיצוב קטן ונוח יותר מהדור הקודם, המציעות זמן סוללה של עד 19.5 שעות עם אפשרות לטעינת Qi אלחוטית של מארז הטעינה והנשיאה שלהן.

אוזניות ה-Echo Buds החדשות מגיעות כדור השני לאוזניות ה-Echo Buds המקוריות אותן הציגה החברה ב-2019, כאשר הפעם האוזניות החדשות יהיו זמינות בגימור מט בצבע שחור או לבן (Glacier White), עם עיצוב משופר הקטן ב-20% לעומת הדור הקודם. הן מציעות סינון רעשים משופר, המסנן לדברי החברה עד פי 2 יותר רעשים לעומת הדור הקודם, ומגיעות במבנה משופר לשימוש נוח יותר לפרקי זמן ארוכים ומניעת לחץ באוזני המשתמשים.

האוזניות החדשות מגיעות עם דרייבר 5.7 מ”מ דינמי ו-3 מיקרופונים בכל אוזניה לביצוע סינון הרעשים, כאשר הן עמידות בהשפרצות מים בתקן IPX4 ותומכות בהפעלה קולית של Alexa או הפעלה בלחיצה של Siri ו-Google Assistant.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

מבחינת זמן הסוללה, האוזניות יציעו עד 5 שעות שימוש ו-15 שעות יחד עם מארז הטעינה שלהן עם סינון רעשים פעיל ו-6.5 ו-19.5 שעות בהתאמה ללא סינון רעשים, כאשר הן תומכות בטעינה מהירה המספקת שעתיים של שימוש בטעינה של 15 דקות בלבד.

מידות אוזניות Echo Buds דור 2 (מקור אמזון)
מידות אוזניות Echo Buds דור 2 (מקור אמזון)

אוזניות ה-Echo Buds החדשות של אמזון יהיו זמינות למכירה החל מה-13 במאי, כאשר הן ימכרו במחיר של 120 דולר לגרסת הטעינה הרגילה ו-140 דולר לגרסה התומכת בטעינת Qi אלחוטית.

האוזניות החדשות של אמזון הן פתרון תחרותי במיוחד בשוק אוזניות ה-TWS עם סינון הרעשים, כאשר הן באות בתג מחיר נמוך במיוחד בהשוואה למתחרים דוגמת ה-Galaxy Buds Pro או Jabra Elite 85t. מאחר ומדובר באמזון, כבר בהשקה שלהן האוזניות יהיו זמינות למכירה בהנחה של 20 דולר לזמן מוגבל, כאשר סביר להניח שהמחיר שלהן ירד במבצעים השונים אותן עורכת החברה במהלך השנה.

השוואת מפרטים