ה-LG OLED C1 48 מגיעה לישראל – טלוויזיית OLED או מסך מחשב?

טלוויזיית LG OLED C1 48 (מקור LG)

חברת LG משיקה את ה-LG OLED C1 48 בישראל, טלוויזיית OLED בגודל 48 אינץ’ המגיעה עם תדר רענון של 120Hz, תמיכה ב-HDMI 2.1 ובטכנולוגיית ה-G-Sync של אנבידיה, ההופכות את טלוויזיית ה-OLED ה”קטנה” למסך מחשב פוטנציאלי בגודל ענק המגיע במחיר של 5990 ש”ח.

טלוויזיית ה-OLED C1 החדשה מגיעה כחלק מליין ה-OLED העדכני של LG לשנת 2021 המחליפה את דגמי ה-LG OLED CX משנת 2020 אותם סקרנו באתר. נכון לרגע זה מדובר על הדגם הקטן ביותר הזמין בטלוויזיות ה-OLED של LG עד להשקה העתידית של דגמי ה-42 אינץ’ של החברה, כאשר הדגם החדש מגיע ברזולוציית 4K UHD עם תמיכה ב-HDR10 ו-Dolby Vison.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

טלוויזיית LG OLED C1 48 (מקור LG)

בעוד הטלוויזיה מגיעה עם מערכת ה-WebOS 6.0 של LG ומשתמשת בדור הרביעי של שבבי ה-Alpha 9 לשיפור איכות התמונה, אחד השימושים הפחות שגרתיים בטלוויזית ה-OLED, שהחל עם דור ה-CX הקודם, הוא כמסך מחשב יעודי. בנוסף, המסך ניתן לשימוש גם כמסך יעודי לגיימינג יחד עם הדור החדש של קונסולות המשחקים, בזכות תדר הרענון הגבוה בחיבור HDMI 2.1 והתמיכה שלו ב-FreeSync ו-G-Sync. בצד האודיו ניתן למצוא ב-C1 מערך של 2.2 ערוצים בעוצמה מירבית של 40W עם תמיכה בטכנולוגיית ה-Dolby Atmos.

טלוויזית ה-LG OLED C1 48 זמינה לרכישה במחיר של 5990 ש”ח, כאשר לרגל ההשקה הרוכשים הראשונים יקבלו במתנה את רמקול ה-LG XBOOM Go PL5 של החברה. לרכישה: KSP \ מחסני חשמל


*חלק מהקישורים המופיעים בפוסט קשורים בתכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים