סדרת שעוני ה-Garmin Venu 2 (מקור גרמין)

הוכרז: Garmin Venu 2/2S – הדור החדש של שעון ה-Venu החכם של גרמין

גרמין (GARMIN) הכריזה על צמד שעוני ה-Venu 2 ו-Venu 2S, דור ההמשך לשעון ה-Venu של החברה, המגיעים עם מסכי AMOLED בגודל של 1.3 ו-1.1 אינץ’, בהתאמה. השעונים החדשים יגיעו עם תמיכה בשירות התשלומים Garmin Pay של החברה, אחסון מוזיקה של עד 650 שירים בשעון עצמו וזמן סוללה של עד 11 ימים.

סדרת שעוני ה-Venu 2 החדשה מחליפה את ה-Venu המקורי אותו סקרנו בעבר, כאשר הפעם השעון מגיע בשני דגמים עם מגוון צבעים גדול למדי. שעון ה-Venu 2 מגיע בגודל 45 מ”מ עם מסך 1.3 אינץ’ ברזולוציית 416×416 ומשתמש ברצועות 22 מ”מ, ושעון ה-Venu 2S הקטן יותר מגיע בגודל 40 מ”מ עם מסך 1.1 אינץ’ ברזולוציית 360×360 ומשתמש ברצועות 18 מ”מ, כאשר בשני השעונים המסך מגיע עם ציפוי Gorilla Glass 3 לעמידות מוגברת.

שני השעונים יתמכו במעקב אחרי מגוון של פעילויות כושר, בהן פעילויות במים בזכות עמידות השעונים במים לעומק של עד 50 מטר (5ATM). השניים מציעים למעלה מ-25 תוכניות אימון מובנות ומונפשות ומאפשרים בנוסף ניטור שינה, דופק, רווית חמצן בדם Pulse OX ועוד, יחד עם תמיכה בשירות התשלומים Garmin Pay. בנוסף, השעונים מגיעים עם אחסון מובנה למוזיקה ואפשרות חיבור ישיר של השעון לאוזניות אלחוטיות, כאשר הם תומכים בשירותי המוזיקה ספוטיפיי, אמזון מיוזיק ודיזר להורדה והאזנה למוזיקה ללא צורך בחיבור למכשיר הסלולרי.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

סדרת שעוני ה-Garmin Venu 2 (מקור גרמין)

מבחינת חיי הסוללה, שעון ה-Venu 2 יציע זמן שימוש של עד 11 ימים במצב רגיל, עם 22 שעות במצב GPS ו-8 שעות במצב GPS עם מוזיקה. שעון ה-Venu 2S יציע זמן שימוש של עד 10 ימים במצב רגיל, עם 19 שעות במצב GPS ו-7 שעות במצב GPS עם מוזיקה. שני הדגמים תומכים בטעינה מהירה המספקת יום מלא של שימוש רגיל או שעת GPS עם מוזיקה בטעינה של 10 דקות בלבד.

שעוני ה-Venu 2 ו-Venu 2S החדשים זמינים למכירה בארץ במחיר של 1799 ש”ח, כאשר שעון ה-Venu 2 זמין בצבע שחור או כחול ואילו ה-Venu 2S זמין בצבע שחור, אפור, לבן-זהב וורוד-זהב.


*חלק מהקישורים המופיעים בפוסט קשורים בתכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים