שירות חדש של טוויטר עשוי להציע תכונות מתקדמות בתשלום

לוגו טוויטר

הרשת החברתית טוויטר (Twitter) עובדת על הצגת מודל מנוי בתשלום בשם Twitter Blue (“טוויטר כחול”), גרסת פרימיום שתגיע עם אוסף פיצ’רים גדול שיתן למשתמשים בתשלום אפשרויות שלא יהיו קיימות בגרסה הרגילה והבסיסית שאינה עולה כסף, פיצ’רים דוגמת מערכת שמירת ציוצים משודרגת ואפשרות לבטל ציוצים שנשלחו.

טוויטר, שהושקה עוד ב-2006, החלה את דרכה עם האפשרות ציוץ הודעות טקסט באורך 140 תווים בלבד, ועברה מאז לא מעט שינויים במהלך השנים האחרונות, בהם הכפלת אורך הציוץ ל-280 תווים ב-2017, הוספת פלטפורמת חדרי צ’אט קוליים בשם Twitter Spaces והוספת פיצ’ר ה-Tip Jar (“צנצנת טיפים”) לחשבונות הטוויטר מוקדם יותר החודש.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

עם זאת, דבר אחד שלא השתנה עד היום בטוויטר, היא העובדה כי מדובר על רשת חברתית הזמינה לכולם בחינם. לפי הציוץ החדש של Jane Manchun Wong, הידועה בהדלפות פיצ’רים עתיידים של אפליקציות פופולריות, החברה עובדת על גרסה יעודית בתשלום של טוויטר בשם Twitter Blue שצפויה לעלות למשתמשים 2.99 דולר, כ~10 ש”ח, בחודש.

בעוד שטוויטר החינמית לא הולכת להיעלם בזמן הקרוב, נראה כי מנוי ה-Twitter Blue החדש של טוויטר צפוי לספק למשתמשים שלו פי’צרים יעודיים שנועדו לשפר את חווית השימוש בטוויטר, בהם פי’צר “סימניות” או “אוספים” (Collections) שיאפשר למשתמשים לשמור ציוצים של אנשים תחת קטגוריות שונות, לאיצור נוח יותר של ציוצים.

פיצ’ר מעניין נוסף הוא האפשרות “לבטל ציוצים” שנשלחו בטרם הפרסום הסופי שלהם, דבר שיאפשר למשתמשים פרק זמן לא ידוע, וככל הנראה מותאם אישית, על מנת לקבל הזדמנות שניה ולחשוב האם הם באמת מעוניינים לפרסם ציוץ ספציפי.

מאחר ומדובר בהדלפה, לא ניתן לדעת בוודאות כי טוויטר אכן תציג את שירות הפרימיום, ה-Twitter Blue. עם זאת, אי אפשר לשלול את האפשרות כי הרשת החברתית הפופולרית תנסה להגדיל את זרם ההכנסות שלה על ידי מתן אפשרות למשתמשים לקבל פיצ’רים יעודיים תמורת תשלום נמוך יחסית הצפוי לעמוד על כ~10 ש”ח בחודש בלבד.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים