הוכרזו: OPPO ENCO Free2 – אוזניות TWS עם סינון רעשים בהתאמה אישית

אוזניות Oppo Enco Free2 (מקור OPPO)

יצרנית הסלולר הסינית OPPO, הכריזה על ה-Oppo Enco Free2, אוזניות TWS אלחוטיות חדשות עם סינון רעשים (ANC) שנוצרו בשיתוף פעולה עם יצרנית האודיו הדנית Dynaudio, הידועה באיכות השמע הגבוהה של מוצריה. האוזניות יציעו סינון רעשים ברמה של עד 42 דציבלים וזמן סוללה של עד 30 שעות.

אוזניות ה-Enco Free2 מגיעות כחודש בלבד לאחר השקת ה-Enco Buds הזולות של החברה, כאשר הן מוסיפות פיצ’רים מתקדמים, ובראשם שיתוף פעולה עם חברת Dynaudio, המבטיח איכות שמע גבוהה בדרייברי ה-10 מ”מ של הדגם החדש. האוזניות מציעות סינון רעשים בעוצמה של עד 42 דציבלים על ידי שימוש בשלושה מיקרופונים שונים, עם פיצ’ר פחות שגרתי בדמות היכולת להתאים באופן אישי את סינון הרעשים.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

האוזניות מציעות זמן שיהוי נמוך של עד 47ms, כאשר הן משתמשות בחיבור Bluetooth 5.2 עדכני ומציעות עמידות בהשפרצות מים בתקן IP54. בצד הסוללה, האוזניות יציעו עד 4 שעות שימוש בטעינה בודדת ועד 20 שעות יחד עם מארז הטעינה שלהן עם סינון רעשים, או 6.5 ו-30 שעות, בהתאמה, ללא סינון רעשים.

אוזניות Oppo Enco Free2 (מקור OPPO)

אוזניות ה-Oppo Enco Free2 זמינות בסין במחיר של 549 יואן (כ~280 ש”ח או כ~86 דולר), וניתן להשיג אותן בצבעים שחור ולבן.

אוזניות ה-Enco Free2 החדשות מגיעות כ”פשרה” מסויימת לעומת ה-Enco X הקודמות של החברה. בעוד שבשני הדגמים קיים שיתוף הפעולה עם Dynaudio, הדגם החדש מקריב חלק מאיכות השמע הגבוהה לטובת סינון רעשים אקטיבי (ANC) שהיה חסר בדגם ה-Enco X.

השוואת מפרטים