מיקרוסופט תציג את גרסת הווינדוס הבאה ב-24.6

אחרי שסאטיה נאדלה (Satya Nadella), מנכ”ל מיקרוסופט, ציין במהלך כנס המפתחים Build 2021 השנתי של החברה כי “עדכון הווינדוס הגדול ביותר בעשור האחרון מעבר לפינה”, כעת אנו מקבלים את התאריך לאירוע החשיפה, ה-24 ביוני בשעה 18:00 לפי שעון ישראל.

מערכת ההפעלה ווינדוס 10, בה משתמשים כ~80% ממשתמשי ווינדוס ברחבי העולם, הושקה במקור בצורה רחבה ביולי 2015, כאשר רק לאחרונה הושק עדכון מאי 2021 של המערכת. עם זאת, העדכון הבא של ווינדוס, שקיבל את השם פרויקט Sun Valley, צפוי לשנות את חווית השימוש במערכת באופן משמעותי ולשלב בה גם את גרסת Windows 10X שבוטלה.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

יש להתייחס לעובדה כי נאדלה התייחס לעדכון הגדול כ”דור הבא של ווינדוס” (next generation of Windows), מבלי שהשם ווינדוס 10 הרגיל הוזכר, דבר שגרם ללא מעט אנשים ברשת לתהות האם העדכון הגדול הבא ישנה את שם מערכת ההפעלה על מנת להדגיש את גודל השינוי שיבוצע בה. נכון לרגע זה, לא ידועים פרטים רבים על הגרסה הבאה של ווינדוס מלבד עדכון הממשק הגדול שיגיע עם אייקונים חדשים, סייר קבצים מעודכן וחנות יישומים מעודכנת וחדשה.

בשלב הנוכחי, רב הנסתר על הגלוי בנושא העדכון הגדול הבא של מיקרוסופט למערכת ההפעלה ווינדוס, מה שמאלץ אותנו לחכות לאירוע המקוון בסוף החודש, שיערך ב-24.6, ויחשוף את הכיוון החדש אותו בחרה מיקרוסופט.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים