כך תצפו באירוע ההכרזה על iOS 15 במסגרת כנס המפתחים WWDC 2021

תמונה: Apple

הערב (ב’, 7.6) בשעה 8 לפי שעון ישראל תפתח אפל את כנס המפתחים השנתי WWDC 2021 עם אירוע הכרזה בו תחשוף את הפרטים החדשים על מערכת ההפעלה iOS 15 המיועדת עבור מכשירי האייפון, יחד עם פרטים על מערכות ההפעלה החדשות למכשירי האייפד (iPadOS), מחשבי המק (macOS), שעוני ה-Apple Watch (ה-watchOS) וסטרימר ה-Apple TV (ה-tvOS).

באירוע צפויה החברה לחשוף עיצובים חדשים שיגיעו לאיזורים מסוימים במערכות ה-iOS 15 ו-iPadOS, לצד תכונות חדשות שיאפשרו ליוצרי תוכן לנצל את החומרה החזקה בה משתמשים טאבלטי האייפד, בעיקר דגמי ה-iPad Pro מהדור האחרון, אשר מגיעים עם מעבדי ה-Apple M1.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

באירוע עשויה אפל להתייחס גם לדור הבא של המעבדים בפיתוחה, אשר מתבססים על ארכיטקטורת ARM. עברו כ-7 חודשים מאז הציגה אפל את מערכת השבבים M1, ומאז הספיקה החברה להציג כבר מספר מוצרים חדשים המשתמשים בה, ביניהם מחשבי מקבוק, מחשב מק מיני וטאבלט האייפד פרו.

מספר דיווחים קודמים הזכירו דורות עתידיים של השבבים בסדרה, אחד מהם התייחס למעבד עם 12 ליבות (במקום 8 ב-M1 הנוכחי) והשני קפץ אף עד 32 ליבות עיבוד וליבות עיבוד גרפיות. על אף שאנו לא מצפים לשמוע על מחשב חדש שיושק בקרוב עם אחת מאותן מערכות שבבים, ייתכן כי אפל תנצל את האירוע על מנת לדבר על עתיד השבבים אותם היא מפתחת.

עם סיום אירוע הפתיחה של כנס המפתחים אפל צפויה לעבור לאירוע נפרד שיעסוק במוסיקה, אשר על פי טיזר קצר ששיחררה החברה עבור מנויי שירות המוסיקה Apple Music, ייתקיים החל מהשעה 10 בערב לפי שעון ישראל.

איך לצפות באירוע WWDC 2021 של אפל

את האירוע תעביר אפל בשידור חי דרך ערוץ היוטיוב שלה החל מהשעה 8 בערב, ותוכלו לצפות בו בוידאו המצורף בראש כתבה זו.

לחברה יש גם עמוד ייעודי לאירוע באתר הרשמי, אליו תוכלו לעבור בלחיצה כאן.

אתם מוזמנים לדבר עם החברים בגאדג’טי בקבוצת הטלגרם בזמן האירוע – לחצו כאן למעבר לקבוצה.

השוואת מפרטים