היקום הקולנועי של מארוול מתהפך על פיו בטריילר ל”מה אם…?”

תמונה: Disney Plus

הסדרה החדשה ביותר של מארוול ודיסני פלוס עתידה לקחת את היקום הקולנועי שלהם למחוזות מוזרים ופנטסטיים יותר משלוש הסדרות שקדמו לה. בעוד הסדרות “וונדה ויז’ן”, “הפלקון וחייל החורף” ולוקי הרחיבו את עלילותיהם של דמויות מוכרות מהיקום הקולנועי של מארוול, הסדרה החדשה “מה אם…?” (What If…?) תסטה לחלוטין מהסרטים ותשאל מה היה קורה אם דברים היו מתרחשים בצורה מעט שונה.

“מה אם…?”, אשר הטריילר הראשון שלה שוחרר כעת על ידי דיסני, היא סדרה מצוירת שתספר בכל פרק סיפור אלטרנטיבי לציר העלילה מהסרטים. סיפור אשר ישאל מה היה קורה אם אירועים שראינו היו מתרחשים אחרת, עם טוויסט חסר סיכוי. מה אם הייתה זו פגי קרטר שהייתה לוקחת את הסרום שהפך את סטיב רוג’רס לחייל על? מה אם טוני סטארק היה ניצל ממוות במדבר על ידי קילמונגר? ומה היה קורה אם טצ’אלה היה זה שנלקח לחלל כילד והופך לסטאר-לורד במקום פיטר קוויל?

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

הסדרה החדשה נוצרה על ידי התסריטאי איי.סי בראדלי (“ציידי הטרולים”) והבמאי בריאן אנדרוס שעבד במחלקת הארט של מארוול החל מתקופת “איירון מן 2”. זוהי סדרה שבעצם נותנת ליוצרים יד חופשית לדמיין יקום שונה לחלוטין ולהמציא אין סוף סיפורים אשר מושפעים מסרטי “הנוקמים” אך אינם קשורים אליהם ישירות – ועל כן יכולים לשנות לחלוטין את ההיסטוריה בה צפינו.

WHAT IF
תמונה: Disney Plus

את קולותיהם של הדמויות יספקו השחקנים המקוריים מן הסרטים, כך שמדובר בסדרה עתירת כוכבים. רבים מהשחקנים הראשיים של מארוול תרמו את קולם לגרסת האנימציה של דמויותיהם, ביניהם כריס המסוורת’, טום הידלסטון, סמואל ל. ג’קסון, מארק ראפלו, ג’רמי רנר, קארן גילן, נטלי פורטמן, פול ראד, מייקל דאגלס ועוד רבים וטובים. בעיקר בולט השחקן המנוח צ’דוויק בוסמן, שהספיק להקליט את קולו של טצ’אלה למספר פרקים בסדרה לפני מותו.

בנוסף לכל שחקני מארוול המקוריים, הסדרה תציג גם דמות חדשה בשם “הצופה” (The Watcher), אשר תשמש כמספר שיוביל את הפרקים. את קולו של הצופה יתרום השחקן ג’פרי רייט (“ווסטוורלד”, “קוונטום של נחמה”).

“מה אם…?” תשודר בדיסני פלוס בכל יום רביעי החל מה-11 באוגוסט.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים