טאבלט ה-iPad mini הבא של אפל צפוי להגיע בסתיו הקרוב

iPad Mini 2021 (תמונה: FrontPageTech)

אפל (Apple) צפויה להציג גרסה חדשה עם עיצוב מעודכן ל-iPad mini כבר בסתיו הקרוב, כך לפי דיווח של אתר בלומברג, אשר מוסיף כי החברה עובדת בנוסף גם על גרסה חדשה ל-iMac עם מסך 27 אינץ’ שצפוי להגיע עם הדור הבא של שבבי ה-Apple Silicon.

המידע הראשוני על הדור הבא של ה-iPad Mini הגיע מבלומברג עוד בתחילת חודש יוני, ממנו עלה כי האייפד מיני החדש יציג את שינוי העיצוב הגדול ביותר שלו בשנים האחרונות עם מעבר לעיצוב הדומה יותר לזה של ה-iPad Air 2020, עם שולי מסך דקים יותר וללא כפתור בית.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

מאוחר יותר אף הגיעה הדלפה על עיצוב האייפד מיני הבא, בה הוצגו הדמיות ראשונות של האייפד מיני אשר בהן ניתן היה לראות את המעבר למסך גדול יותר של 8.5 עד 9 אינץ’ ושימוש בחיבור USB-C בדומה לשאר האייפדים של החברה. עכשיו אנו מקבלים עדכון קל על הלו”ז הצפוי להשקת האייפד החדש בסתיו הקרוב.

iPad Mini 2021 (תמונה: FrontPageTech)
iPad Mini 2021 (תמונה: FrontPageTech)

עם זאת, הדיווח החדש לא מגביל את עצמו רק לאייפד מיני אלא גם מספק מידע ראשוני על ה-iMac 27 הבא של אפל שיחליף את דגם ה-iMac 27 2020. המחשב הבא של החברה צפוי להגיע בעיצוב דומה לזה של ה-iMac 24 2021 אך להשתמש בשבב ה-M1X או M2X החזקים יותר של אפל שיחליפו את שבב ה-M1 הנוכחי.

מחשב ה-iMac 24 החדש לשנת 2021 (מקור אפל)

המידע הקיים על האייפד מיני הבא של אפל נשאר אמין לאורך הדיווחים האחרונים ובמיוחד לאחר הדלפת העיצוב שלו מוקדם יותר, כאשר עכשיו אנו יכולים להוסיף למידע הקיים גם צפי להשקת הדגם החדש בשוק על ידי אפל בסתיו הקרוב (בין ספטמבר לדצמבר).

השוואת מפרטים