רשמי: אירוע ה-Galaxy Unpacked 2021 של סמסונג יתקיים ב-11.8

שלט גלקסי של סמסונג צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי

סמסונג הודיעה באופן רשמי כי תערוך את אירוע ה-Galaxy Unpacked הבא שלה ביום רביעי, ה-11.8, זאת לאחר לא מעט דיווחים קודמים בנושא, והדלפה אחת שאף הציגה את ההזמנה לאירוע, אשר כעת מוצגת על ידי החברה באופן רשמי.

במסגרת אירוע ההכרזה הקרוב שלה צפויה סמסונג לחשוף זוג מכשירים מתקפלים מסדרות ה-Galaxy Z Fold וה-Galaxy Z Flip, ולצידם עוד מספר מוצרים, בהם שעון ה-Galaxy Watch 4 החכם ואוזניות ה-Galaxy Buds 2, כאשר ייתכן ונשמע באירוע גם עם מכשיר ה-Galaxy S21 FE, גרסת המעריצים של החברה לסדרת מכשירי הדגל גלקסי S21 שהוצגה בתחילת השנה.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

ההזמנה מלווה בסרטון וידאו קצר, בו ניתן לראות שתי צורות שאינן משאירות מקום לספק כי באירוע הקרוב תתמקד סמסונג בדגמי ה-Galaxy Z Fold 3 וה-Galaxy Z Flip 3 המתקפלים.

זוג המכשירים נחשף עד כה בלא מעט הדלפות, כך שיש לנו תמונה טובה למדי בכל הנוגע לנראות וגם לחלקים במפרט הטכני של השניים. ה-Galaxy Z Fold 3 צפוי להגיע עם מסך בגודל 7.55 אינץ’ כאשר הוא במצב פתוח, ומסך בגודל 6.21 אינץ’ בעת שהוא במצב סגור, קצב רענון של 120 הרץ, תמיכה ב-S-Pen ומצלמת סלפי הממוקמת מתחת לפני התצוגה, בעוד דגם ה-Galaxy Z Flip 3 צפוי להגיע עם מסך פנימי בגודל 6.7 אינץ’ ומסך חיצוני בגודל 1.81 אינץ’.

כמו בכל אירוע, אנחנו נהיה כאן על מנת לדווח לכם את כל הפרטים על כל המוצרים החדשים. הצטרפו אלינו באתר, בערוץ ובקבוצת הטלגרם, לכל הדיווחים הישירים מהאירוע שיתקיים ביום רביעי, ה-11 באוגוסט, 2021, החל מהשעה 5 אחה”צ לפי שעון ישראל. על פי מידע מוקדם שהגיע לגאדג’טי, המוצרים החדשים עשויים להגיע לשוק הישראלי כבר בימים שלאחר האירוע המרכזי.

השוואת מפרטים