אמזון חושפת את תאריך עליית הסדרה “שר הטבעות”

מתוך מתוך “שר הטבעות” (תמונה: Amazon Studios)

כארבע שנים לאחר שהוכרזה לראשונה, סדרת הטלוויזיה החדשה של “שר הטבעות” (Lord of the Rings) באמזון מקבלת סוף סוף תאריך צפוי לעלייתה. החברה אישרה כי הסדרה תושק בספטמבר 2022, וצירפה להודעה תמונה ראשונה מתוך האדפטציה היקרה ביותר בתולדות הטלוויזיה.

מעט מאוד ידוע על הסדרה בינתיים, וזה כולל את העלילה אפופת המסתורין ואפילו השם הרשמי של הסדרה שטרם נחשף. אנו כן יודעים כי הסדרה תתרחש אלפי שנים לפני עלילת טרילוגיית הסרטים האהובה של פיטר ג’קסון, במהלך “העידן השני” של ארדה.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

צילומי הסדרה בניו זילנד יסתיימו במהלך אוגוסט, והסדרה צפויה לעלות בשנה הבאה בשידור שבועי ולא בבת אחת. הסדרה מגיעה מבית היוצר של ג’ון די. פיין ופטריק מקיי – שני יוצרים פחות או יותר אנונימיים, אשר ללא יותר מדי ניסיון קיבלו את המטלה להריץ את הסדרה היקרה ביותר בתולדות הטלוויזיה, עם תג מחיר של כמעט חצי מיליארד דולר. מלבד תסריטים לסרטים שלא הופקו, הצמד כתב את אחת הגרסאות לסרט “סטארטרק: אל האינסוף” (Star Trek: Beyond), עליו בסופו של דבר לא קיבלו קרדיט כתסריטאים.

הפעם האחרונה בה רשת טלוויזיה הימרה על יוצרים חסרי ניסיון לסדרה כה גדולה הייתה כאשר HBO העניקו את הרצת “משחקי הכס” (Game of Thrones) לצמד דיוויד בניוף ודי.בי וייס. תוכלו להחליט בעצמכם האם ההימור ההוא עבד בהתאם למה חשבתם על הסדרה כולה אל מול הסיום מעורר המחלוקת שלה. מלבד פיין ומקיי, צוות הכותבים של “שר הטבעות” כולל שמות בעלי יותר ניסיון כמו ג’ניפר האצ’ינסון (“שובר שורות”, “סמוך על סול”), ג’סטין דובל (“דברים מוזרים”) וג’ייסון קאהיל (“הסופרנוס”).

בסדרה ייככבו סינתיה אדיי רובינסון (“ספרטקוס”), מקסים בלדרי (“השנים”), קיפ צ’פמן (“קצה האגם”), צ’ארלס אדוארדס (“הכתר”), פביאן מקקולום (“אני, אתה והאפוקליפסה”), רוברט ארמיו (“משחקי הכס”) וסר לני הנרי (“ברודצ׳רץ”).

“שר הטבעות” תעלה לאמזון פריים וידאו ב-2 בספטמבר, 2022.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים