שואב האבק האלחוטי Dyson V15 Detect החכם מגיע לישראל

חברת שואבי האבק דייסון (Dyson) משיקה היום (ב’ 9.8) את שואב ה-Dyson V15 Detect החכם שלה בישראל. שואב ה-V15 הוא דור הבא של שואבי האבק האלחוטים של החברה המגיע ב-3 דגמים שונים ומשלב ראש ניקוי חדשני בעל לייזר המסוגל לזהות לכלוך ולהתאים לפיכך את עוצמת השאיבה לסוג הלכלוך אותו הוא מזהה.

שואב ה-Dyson V15 Detect, שהוכרז בתחילת השנה, מדלג במספר הדגם שלו מה-Dyson V11 הזמין בארץ, כאשר תוספת השם Detect (“זיהוי”) לשואב האבק על ידי החברה נעוצה בראש הניקוי Laser Slim Fluffy, המכיל לייזר מובנה שמאפשר לאתר אבק נסתר לניקוי טוב יותר, ובחיישן ה-Piezo האקוסטי המובנה, המאפשר לראות על מסך ה-LCD את כמות הלכלוך בזמן אמת עם הפרדה לחלקיקים הקטנים מ-10, 60, 180 ו-500 מיקרון (μm).

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

ראש הניקוי החדש מגיע בנוסף עם מערכת “חיישן העומס הדינמי” (DLS), המתאימה את עוצמת התנגדות ראש הניקוי בהתאם לרמת הלכלוך, כאשר מערכת זיהוי הלכלוך מאפשרת התאמה טובה יותר של עוצמת השאיבה לניקוי אפקטיבי יותר. שואב ה-V15 משתמש במנוע ה-Dyson Hyperdymium האחרון של החברה, הפועל במהירות של 125,000 סל”ד לעוצמת שאיבה גדולה במיוחד, כאשר לפי החברה מערכת הסינון של השואב תופסת עד 99.99% מהחלקיקים, עד לגודל של 0.3 מיקרון ומוציאה אוויר נקי יותר לחלל החדר.

שואב ה-Dyson V15 Detect (מקור יח”צ)

בדומה לסדרת ה-Dyson V11 הקודמת, גם סדרת ה-Dyson V15 החדשה מתחלקת למעשה ל-3 דגמים:

  • Dyson V15 Detect Animal – דגם הבסיס, המגיע ללא מברשת ה-Laser Slim Fluffy עם הלייזר המובנה, אלא עם חיישן ה-Piezo האקוסטי בלבד ו-6 אביזרים ומברשות.
  • Dyson V15 Detect Total Clean – דגם הביניים בסדרה החדשה, המגיע עם מברשת ה-Laser Slim Fluffy בנוסף לחיישן ה-Piezo ו-8 אביזרים ומברשות.
  • Dyson V15 Absolute Extra – דגם הפרימיום בסדרה החדשה, המגיע עם מברשת הלייזר וחיישן ה-Piezo, אך בנוסף משלב מערכת סינון HEPA לסינון מקסימלי של האוויר הנפלט משואב האבק, ובנוסף, 10 אביזרים ומברשתות.
מברשת הלייזר של שואב ה-Dyson V15 Detect (מקור יח”צ)

סר ג’יימס דייסון (James Dyson) מייסד ומהנדס ראשי של חברת Dyson, מסר:

כמהנדסים, התפקיד שלנו הוא לפתור בעיות יומיומיות ושניים עשר החודשים האחרונים יצרו שפע של בעיות חדשות כתוצאה מהזמן הרב שהאנשים בילו בבית. כולנו מנקים בתדירות גבוהה יותר בניסיון להסיר את האבק בבית ונואשים לשקט נפשי וידיעה שהבתים שלנו באמת נקיים. ה-Dyson V15 עוצמתי במיוחד, בעל אינטליגנציה מובנית ונותן את הביטחון האולטימטיבי לכך שהבית נקי ובריא יותר.

שואב ה-Dyson V15 Detect החדש יהיה זמין במחיר של החל מ-2990 ש”ח לדגם ה-Detect Animal הבסיסי, 3390 ש”ח לדגם ה-Detect Total Clean ו-3590 ש”ח לדגם ה-Detect Absolute Extra היקר ביותר.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים