העברת היסטוריית הודעות הוואטסאפ מאייפון לאנדרואיד זמינה כעת בגרסת הבטא

אפליקציית וואטסאפ באנדרואיד (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי) אפליקציית וואטסאפ באנדרואיד (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי)

וואטסאפ (WhatsApp) החלה להפעיל את פיצ’ר העברת היסטוריית ההודעות ממכשירי האייפון לאנדרואיד, כך לפי דיווח חדש של אתר WABetaInfo, הידוע בחשיפותיו לתכונות חדשות באפליקציית ההודעות והשיחות, המראה כי וואטסאפ הפעילה את הפיצ’ר למשתמשי גרסת הבטא של האפליקציה באייפונים.

היכולת להעביר את היסטוריית ההודעות בין מכשירי אייפון לאנדרואיד ולהיפך היא אחת מהיכולות המבוקשות ביותר מצד משתמשים רבים עד היום, כאשר הדיווחים האחרונים חיזקו את ההשערה כי הפיצ’ר צפוי לצאת בקרוב. וואטסאפ אף עשתה צעד פחות צפוי בשבוע שעבר עת הוסיפה תמיכה בעבור משתמשי מכשירי הגלקסי של סמסונג לייבוא היסטוריית הודעות הוואטסאפ שלהם ממכשירי האייפון באמצעות אפליקציית ה-Smart Switch של סמסונג.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

עם השקת גרסת הבטא 2.21.160.16 ל-iOS של אפל החברה החלה להפעיל את האפשרות המובנה להעברת השיחות מאייפון לאנדרואיד באמצעות ממשק אותו הספקנו לראות בהדלפות קודמות, עם אפשרות חדשה של “Switch to Android” המופיעה בהגדרות הוואטסאפ באייפונים. בניגוד לאפשרות שנוספה למכשירי הגלקסי, המאפשרת העברת היסטוריית הודעות עם חיבור כבל פיזי בין מכשיר הגלקסי לאייפון, הפיצ’ר הרשמי של וואטסאפ יאפשר זאת באופן אלחוטי באמצעות סריקת ברקוד שיופיע באפליקציה במכשיר הישן וייסרק על ידי המכשיר החדש על מנת להתחיל את תהליך ההעברה.

פיצ’ר העברת היסטוריית ההודעות של וואטסאפ מאייפון לאנדרואיד זמין כרגע רק למשתמשי הבטא של וואטסאפ ב-iOS מגרסה 2.21.160.16, כאשר אין צפי רשמי להשקת הפיצ’ר באופן פומבי או הוספת האפשרות להעביר היסטוריית הודעות בכיוון ההפוך, מאנדרואיד לאייפון.

זו אולי לא הכרזה רשמית ומלאה לפיצ’ר לו מחכים משתמשים רבים, אך זהו הצעד הרשמי הגדול ביותר עד כה שיאפשר למשתמשי הבטא של וואטסאפ ל-iOS לבצע את ההעברה למכשירי אנדרואיד, כאשר נשאלת השאלה מתי הפיצ’ר יהיה זמין לכלל המשתמשים, ויותר מכך – מתי תגיע האפשרות ההפוכה להעברת היסטוריית ההודעות ממכשירי אנדרואיד לאייפון.

השוואת מפרטים