וואטסאפ תוסיף את ה-iPad לחיבור מרובה המשתמשים העתידי

אפליקציית וואטסאפ באנדרואיד (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי) אפליקציית וואטסאפ באנדרואיד (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי)

וואטסאפ (WhatsApp) משדרגת את  פיצ’ר ה”מכשירים המקושרים” (multi-device) שנמצא עדיין בבטא עם תמיכה בחיבור מכשירי האייפד של אפל לאפליקציה, כך לפי דיווח חדש של אתר WABetaInfo, הידוע בחשיפותיו לתכונות חדשות בוואטסאפ. אפשרות החיבור של מכשירי אייפד לא הייתה קיימת עם השקת הבטא בשלב הראשון, כאשר בהמשך האפשרות תגיע גם לטאבלטים מבוססים אנדרואיד.

פיצ’ר ה”מכשירים המקושרים” הושק בחודש שעבר כבטא רשמית, והוא מגיע כפתרון לו חיכו משתמשים רבים, במיוחד לאחר אישור רשמי בנושא שהתקבל ממנכ”ל פייסבוק, מארק צוקרברג (Mark Zuckerberg). בגרסת הבטא הנוכחית מאפשר הפיצ’ר לחבר עד 4 מכשירים לאותו חשבון וואטסאפ ללא תלות במכשיר הסלולרי. עם זאת, לא מדובר בפתרון שמוכן לשימוש עבור כלל המשתמשים.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

בגרסת הבטא הראשונה שהושקה ניתן היה לחבר את חשבון הוואטסאפ מהסלולר לגרסת הוואטסאפ המקוונת WhatsApp Web, גרסת הוואטסאפ למחשב WhatsApp Desktop ולמכשירי ה-Portal של פייסבוק, ללא יכולת לחבר שני מכשירים סלולריים במקביל. עדכון הבטא החדש, שקיבל את השם multi-device 2.0, מוסיף לרשימה גם את האייפדים של אפל עם צפי עתידי להוספת תמיכה גם בטאבלטים מבוססי אנדרואיד, אך ללא אפשרות לחיבור שני מכשירי סלולר במקביל נכון לרגע זה.

כבכל גרסאת בטא, קשה לדעת מתי הפיצ’ר החדש יהיה זמין לכלל המשתמשים או מתי תוסיף וואטסאפ גרסת בטא לאפשרות לחיבור שני מכשירי סלולר במקביל.

היכולת להתחבר ממספר מכשירים במקביל לאותו חשבון וואטסאפ נשארה כאחת מהתכונות להן מצפים משתמשים רבים, על מנת שיוכלו להתחבר בו זמנית מיותר שני המכשירים אותם מאפשר ממשק הרשת של האפליקציה, אך יותר מכך – ללא הצורך בכך שהמכשיר הסלולרי יהיה פעיל כדי להשתמש באפליקציה במחשב או בגרסת דפדפן.

השוואת מפרטים