הוכרז: Apple Watch Series 7 – השעון החכם החדש והגדול יותר של אפל

שעון Apple Watch Series 7 (מקור Apple) שעון Apple Watch Series 7 (מקור The Verge)

חברת אפל (Apple) הכריזה על שעון ה-Apple Watch Series 7, הדור השביעי והחדש של השעונים החכמים, כחלק מאירוע השקת משפחת מכשירי ה-iPhone 13, כאשר לראשונה מזה שנים היא מגדילה את השעונים והמסכים לגדלים של 41 ו-45 מ”מ והדגם החדש יהיה גם העמיד ביותר של החברה עד היום.

שעון ה-Apple Watch החדש מאשר חלק מההדלפות הקודמות, כאשר החברה מגדילה את גודל השעון מ-40 ו-44 מ”מ בדור הקודם ל-41 ו-45 מ”מ בדור הנוכחי, המגיע עם שולי מסך בעובי של 1.7 מ”מ בלבד, מה שמאפשר לחברה לשלב מסך גדול יותר מבעבר עם תצוגה שתוכל להציג עד 50% יותר טקסט לעומת הדור הקודם, איתו הוא חולק את העיצוב הכללי בניגוד למידע הקודם שהודלף.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

השעון החדש יהיה גם העמיד ביותר של החברה עד היום, כאשר לפי הפרסום תצוגת המסך מגיעה עם זכוכית עמידה יותר בפני שברים יחד עם השעון עצמו, שמקבל עמידות IP6X בפני אבק בנוסף לעמידות הקיימת נגד מים. מבחינת זמן הסוללה, השעון החדש יציע זמן שימוש של עד 18 שעות בדומה לדור הקודם, כאשר החברה עדכנה את הטעינה המהירה שלו עם חיבור USB-C במקום USB-A.

שעון Apple Watch Series 7 (מקור Apple)
שעון Apple Watch Series 7 (מקור Apple)

השעון החדש יגיע עם מערכת ה-Watch OS 8 המעודכנת של אפל עם תמיכה משופרת במעקב אחרי פעילויות ספורט, כאשר החברה הוסיפה להן תמיכה בזיהוי נפילות בזמן אימונים ליצירת קשר חירום במקרה של תאונה.

בעוד שעון ה-Apple Watch 7 החדש שומר על עיצוב הדור הקודם בגדול, הוא יהיה זמין במגוון גדול יותר של צבעים הכוללים: אדום, כחול, ירוק, כסוף ושחור, כאשר ניתן יהיה להשיג את השעון עם מגוון רצועות הכוללות רצועות עור, סיליקון, בד, רצועות “שזורות” ועוד.

צבעי שעון Apple Watch Series 7 (מקור Apple)
צבעי שעון Apple Watch Series 7 (מקור Apple)

שעון ה-Apple Watch Series 7 החדש של אפל יהיה זמין למכירה במחיר של החל מ-399 דולר בדומה לדור הקודם, כאשר החברה מעדכנת את מחיר שעוני ה-Apple Watch SE ו-Apple Watch Series 3 הקודמים להחל מ-279 ו-199 דולר, בהתאמה.

השוואת מפרטים