הוכרז: Apple Watch SE – שעון חכם “מוזל” ראשון מבית אפל

שעון Apple Watch SE (מקור אפל)

חברת אפל (Apple) הכריזה על שעון ה-Apple Watch SE החדש של החברה במהלך אירוע ההשקה המקוון Time Flies שנערך היום (ג’, 15.09), המגיע כשעון ה-Apple Watch הראשון בסדרת שעוני ה-SE החדשה והמוזלת של אפל שיהיה זמין במחיר של החל מ-279 דולר.

שעון ה-Apple Watch SE מצטרף לדגם ה-Apple Watch 6 שהוכרז יחד איתו, כאשר הוא לוקח חלק מהתכונות המתקדמות שלו, אך מגיע בעיצוב הדומה יותר לשעון ה-Apple Watch 4 של החברה. סדרת שעוני ה-SE מגיעה למעשה כפתרון מקביל למכשירי ה-iPhone SE של החברה המגיעים במחיר תחרותי וזול יותר לעומת סדרת הדגל של החברה.

דגם ה-SE יגיע עם גוף עשוי 100% אלומיניום ממוחזר שיהיה זמין בצבע שחור, כסוף וזהב-ורוד. הוא יתמוך בשלל רצועות שעוני ה-Apple Watch של החברה, בהם רצועת ה-Solo Loop החדשה שהוצגה עם ה-Apple Watch 6. בצד החיישנים המובנים אפשר יהיה למצוא בדגם ה-SE את חיישני ההאצה, ג’ירוסקופ ומד הגובה (altimeter) הנמצאים בדגמי השעון האחרים, כאשר הוא יוכל להציע מעקב אחרי שינת המשתמש ושלל פעילויות כושר שונות.

שעון Apple Watch SE (מקור אפל)

ה-Apple Watch SE יגיע עם מערכת ההפעלה watchOS 7 ובליבו ערכת השבבים Apple S5 הקודמת של החברה משעון ה-Apple Watch 5. היא מספקת שיפור ביצועים של עד פי 2 לעומת שעון ה-Apple Watch 3, כאשר השעון אף מגיע עם מסך הגדול ב-30% מדגם ה-Watch 3.

שעון ה-Apple Watch SE החדש של אפל יהיה זמין למכירה במחיר של החל מ-279 דולר לגרסת ה-GPS והחל מ-329 דולר לגרסה הכוללת חיבור סלולרי מובנה.

שעון ה-Apple Watch 6 מגיע כדגם החדש והחזק ביותר בסדרת השעונים של אפל, בעוד שעון ה-Watch SE הינו פתרון זול יותר שנועד להתחרות בשעונים חכמים מתחרים בזכות המחיר שלו. עם זאת, החברה לא פרסמה את מלוא התכונות של השעון ובהם אילו תכונות היא הסירה לעומת דגמי ה-Apple Watch הרגילים מדגם ה-SE החדש.

השוואת מפרטים