טלגרם מוסיפה אפשרות להקלטת שידורים חיים ועוד

טלגרם (Telegram) השיקה את גרסה 8.0.1 של אפליקציית ההודעות הפופולרית עם מגוון שדרוגים, בהם היכולת להקליט שיחות ושידורי וידאו באפליקציה לשימוש מאוחר יותר, אמוג’י מונפשים אינטקרטיביים, רשימת “קוראים” להודעות בקבוצה ועוד.

בעוד שלא מדובר על עדכון גדול בדומה לגרסה 8.0, שהציגה שיחות וידאו מרובות משתתפים ושידורים חיים ללא הגבלת משתמשים, גרסה 8.0.1 החדשה מתרכזת בשיפורים קטנים יותר. השדרוג הגדול ביותר מגיע ל- Group Video Calls 2.0 שהוצגה בגרסה 7.9 ושופרה בגרסה 8.0 עם הסרת כמות הצופים, כאשר בגרסת 8.0.1 החדשה, משתמשים יוכלו להקליט את השידורים החיים שלהם לשימוש מאוחר יותר.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

הקלטת שידורים חיים (מקור טלגרם)

צמד פיצ’רים נוסף בגרסה החדשה כולל את האפשרות להחיל ערכות נושא נפרדות לצ’אטים השונים, בין אם מדובר על קבוצות או שיחות רגילות, המאפשרות להפריד ויזואלית בין הצ’אטים השונים ולא רק עם רקע או ערכת נושא אחידה לכולם.

אפשרות שימושית במיוחד בעבור קבוצות מגיעה בדמות רשימת “קבלת קריאה” (Read Receipts), המאפשרת בקבוצות קטנות לראות רשימה של מי מהמשתמשים בקבוצה שראו את ההודעה שנשלחה ולא להסתמך על אישור “כללי” על קריאה בקבוצה.

נקרא על ידי (מקור טלגרם)

החברה הציגה שידרוג חדש גם בתחום האמוג’י המונפשים, עם הצגת אמוג’י מונפשים אינטרקטיביים שיגיבו ללחיצה של המשתמשים עם אנימציה. בשלב הראשון ששת האמוג’י הראשונים שיהפכו לאינטקרטיביים הם 🎆, 🎉, 🎈, 👍, 💩 ו-❤️.

אמוגי מונפש (מקור טלגרם)

כך תצטרפו לקבוצות של גאדג’טי בטלגרם:

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים