הוכרזו: +Portal ו-Portal Go – פתרונות שיחות הווידאו היעודיים של פייסבוק

מכשירי ה-+Portal ו-Portal Go החדשים (מקור פייסבוק)

פייסבוק (Facebook) הכריזה על +Portal ו-Portal Go, המסכים החכמים של החברה המגיעים בגדלים של 14 ו-10 אינץ’ בהתאמה, כאשר הם מיועדים בעיקר לצורך ביצוע שיחות וידאו, אך מגיעים גם עם Alexa של אמזון ותמיכה במגוון פתרונות הזרמת אודיו ברשת.

צמד מכשירי ה-Portal החדשים מצטרפים לדגמי 2019 של החברה, כאשר דגם ה-Portal+ 2021 החדש מחליף את דגם ה-+Portal מ-2018 ומיועד בתור פיתרון שיחות וידאו יעודי המתמקד בעבודה. הוא מגיע עם מסך 14 אינץ’ ומצלמת 12 מגה-פיקסל בעלת עדשת 131 מעלות רחבה ומערך אודיו הכולל צמד רמקולי 5W ו-וופר בעוצמה של 20W.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

בנוסף לאפשרות להשתמש בו כרמקול חכם בזכות העוזרת הקולית Alexa המובנית, מיועד המכשיר אלא בעיקר ככלי לשיחות וידאו ולא רק בפייסבוק, וואטסאפ ו-Zoom, אלא גם בפתרונות שיחות וידאו עסקיים כמו Webex של סיסקו ותמיכה צפויה ב-Teams של מיקרוסופט שתגיע בחודש דצמבר הקרוב, דבר שצפוי להפוך אותו לפתרון טוב במיוחד בתקופת העבודה מהבית ושיחות הווידאו מרובות המשתתפים.

מכשיר ה-+Portal המשרדי (מקור פייסבוק)

Portal Go

בעוד שה-+Portal נועד להיות פתרון משרדי המתמקד בשיחות עבודה, ה-Portal Go החדש מתמקד יותר בשימוש בייתי, כאשר הוא מזכיר את פתרונות ה-Echo Show של אמזון עם עיצוב הבד האחורי שלו. עם זאת, מדובר בפתרון שונה מאלו הקיימים אצל המתחרים, כאשר הייחוד ב-Portal Go החדש הוא הסוללה המובנית המאפשרת להשתמש בו לשיחות וידאו ברחבי הבית ללא צורך לחיבור לחשמל, כאשר הוא נטען באמצעות מטען אלחוטי, עליו הוא יושב כאשר הוא לא בשימוש.

בדומה ל+Portal, גם בדגם ה-Portal Go אפשר למצוא מצלמת 12 מגה-פיקסל קדמית, אך עם זווית ראיה צרה יותר של 125 מעלות, עם אותו מערך אודיו הכולל צמד רמקולי 5W ו-וופר בעוצמה של 20W. המטרה העיקרית היא לאפשר למשתמשים “לקחת את שיחות הוידאו שלהם איתם” ולא להיות צמודים למקום אחד.

צמד מכשירי ה-Portal החדשים של פייסבוק יהיו זמינים למכירה החל מה-19 באוקטובר, כאשר מחיר דגמי ה-+Portal וה-Portal Go החדשים עומדים על 349 ו-199 דולר בהתאמה (כ~1119 ו~638 ש”ח)

ה-Portal Go החדש הוא פתרון מעניין במיוחד לניהול שיחות וידאו בבית, כאשר הסוללה המובנית מאפשרת לקחת אותו איתנו ברחבי הבית באותו האופן בו מכשיר הטלפון האלחוטי שיחרר אותנו מהצורך להיות דבוקים לטלפון הקווי המקובע.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים