הוכרז: SRS-NS7 – רמקול הצוואר החדש של סוני

רמקול תלה-צוואר SRS-NS7 (מקור סוני)

חברת סוני (Sony) הכריזה על ה-SRS-NS7, רמקול אלחוטי אישי בתצורת תלה-צוואר המיועד לשבת על כתפי המשתמש ולהעניק איכות שמע גבוהה עם תמיכה ב-Dolby Atmos ו-Spatial Sound, כאשר הוא מציע עמידות למים בתקן IPX4 עם עד 12 שעות שימוש ותמיכה בטעינה מהירה.

חודשים ספורים לאחר הצגת ה-SRS-NB10, סוני בוחרת להשיק רמקול תלה צוואר נוסף בדמות ה-SRS-NS7, שדומה לו מאוד אך מגיע בנוסף עם תמיכה בטכנולוגיית ה-Dolby Atmos לקבלת איכות שמע היקפית בשירותי מוזיקה התומכים בטכנולוגיית ה- 360 Spatial Sound של החברה.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

מלבד היכולת לעבוד כרמקול אלחוטי “רגיל”, ה-SRS-NS7 מיועד לעבוד ככלי משלים לטלוויזיות ה-Bravia XR באמצעות דונגל יעודי (WLA-NS7) שהוכרז יחד איתו בשביל הפעלת הטכנולוגיה והחיבור גם בטלוויזיות של החברה. הוא מגיע עם רמקולי ה-X-Balanced של סוני, כאשר הוא עמיד למים בתקן IPX4 ומציע עד 12 שעות שימוש רצופות עם יכולת טעינה מהירה המספקת שעת שימוש בטעינה של 10 דקות בלבד.

רמקול תלה-צוואר SRS-NS7 (מקור סוני)

רמקול ה-SRS-NS7 ומשדר ה-WLA-NS7 החדשים יהיו זמינים למכירה החל מחודש נובמבר הקרוב במחיר של 299 ו-60 אירו, בהתאמה (כ~1121 ו~225 ש”ח).

רמקולי תלה הצוואר אינם פתרון חדש בשוק, עם דוגמאות כמו ה-JBL SoundgearLG Tone Studio ו-Soundwear Companion Speaker של Bose. עם זאת, רמקולים מסוג זה אף פעם לא הצליחו לצבור פופולריות גדולה מדי, דבר שאולי השתנה לאור ההשקה של רמקול תלה-הצוואר השני של סוני רק השנה.

השוואת מפרטים