“האויב שבפנים” פוצח בסדרה קולנועית נוספת עם טריילר לסרט חדש

מתוך “האויב שבפנים: ברוכים הבאים לראקון סיטי” (תמונה: Sony Pictures)

סדרת משחקי “האויב שבפנים” מקבלת עיבוד קולנועי חדש, ואולפני סוני חשפו כעת את הטריילר הראשון שמבטיח כי “האויב שבפנים: ברוכים הבאים לראקון סיטי” (Resident Evil: Welcome to Raccoon City) יהיה הרבה יותר נאמן למשחק מהסרטים הקודמים.

“האויב שבפנים” כבר זכתה בעבר ללא פחות משישה סרטי קולנוע בכיכובה של מילה יובוביץ’, שיצאו בין השנים 2002-2017 וגרפו יחדיו למעלה ממיליארד דולר. עם זאת, הסרטים גררו תלונות רבות מאת מעריצי המשחקים שטענו כי הסדרה סטתה הרחק מדי מרוח המשחק האלים. כעת בסוני מקווים להשיק סדרה קולנועית חדשה שתשמור על רוח המשחק.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

עלילת הסרט החדש צפויה לשחזר בדקדוק את סיפור שני המשחקים הראשונים. הסרט יעקוב אחר קלייר רדפילד (קאיה סקודלריו, “סקינס”, “נאחזת בקרח”) המגיעה לאחוזת ספנסר הידועה לשמצה כדי לחפש את אחיה כריס (רובי אמל, “הפלאש”) הנעלם בה. הטריילר החדש נפתח במילים “לכל סיפור יש התחלה”, נסיון ברור להבהיר לנו כי מדובר באתחול שלא קשור לסרטי הקולנוע הקודמים עם יובוביץ’. העלילה תתרחש בעיר ראקון סיטי, שהייתה בעברה עיר משגשגת וביתה של ענקית התרופות “תאגיד המטרייה”. כיום, העיר גוועת, מוזנחת ומוצפת זומבים. כאשר קלייר מגלה כי איגוד המטרייה הוא ככל הנראה האחראי ליצירת המפלצות, עליה לחשוף את האמת ולשרוד את האפוקליפסה.

אם לשפוט מהטריילר, נראה כי הבמאי יוהאנס רוברטס (“47 מטר”) אכן נשאר נאמן לרוח המשחקים ובחר להתמקד בז’אנר האימה יותר מהאקשן שהגדיר את סדרת הסרטים הקודמת. על רקע גרסה מעט קריפית של שיר הלהיט מהניינטיז “What’s Up” של 4 Non Blondes, אנו מתוודעים לזוועות המסתתרות תחת האחוזה האפלה.

אל צוות השחקנים מצטרפים גם טום הופר (“אקדמיית המטרייה”), האנה ג’ון קמן (“שחקן מספר אחת”), אוון ג’וגיה (“זומבילנד: ירייה כפולה”), ניל מקדונו (“אימה אמריקאית”), דונאל לוג (“גות’האם”) ולילי גאו (“המרחב”).

“האויב שבפנים: ברוכים הבאים לראקון סיטי” יעלה לאקרנים בארה”ב ב-24 בנובמבר. טרם נמסר תאריך עלייה בישראל.

השוואת מפרטים