הוכרזה: Redmi Smart Band Pro – רצועת כושר עם מסך גדול ו-GPS מובנה

רצועת הכושר החכמה Redmi smart band pro (מקור שיאומי)

חברת שיאומי (Xiaomi) הכריזה על רצועת הכושר החכמה Redmi Smart Band Pro, המגיעה עם מסך AMOLED מלבני בגודל 1.47 אינץ’, מציעה יכולת מעקב אחר למעלה מ-110 פעילויות ספורט עם GPS מובנה וזמן סוללה של עד 20 ימים.

רצועת ה-Redmi Smart Band Pro החדשה מגיעה כשנה לאחר דגם ה-Redmi Smart Band המקורי, וניתן להתייחס אליה כגרסה משופרת וגדולה יותר של ה-Mi Band 6 העדכני של שיאומי. היא מגיעה עם מסך AMOLED בגודל 1.47 אינץ’ ועיצוב מלבני המזכיר את רצועת הכושר Honor Band 6 המתחרה.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

רצועת הכושר החדשה משלבת יכולת מעקב אחר למעלה מ-110 פעילויות ספורט שונות ומציעה תמיכה במעקב מיקום עם שבב GPS מובנה. בנוסף, קיימת ב-Redmi Smart Band Pro תמיכה בתקן 5ATM לעמידות במים עד עומק של עד 50 מטרים, ובדומה לרצועות אחרות בשוק, נמצא כאן יכולת מעקב אחר דופק, שינה ורווית החמצן בדם (SpO2). מבחינת זמן השימוש, סוללת ה-200mAh תספיק ל-14 ימי שימוש במצב רגיל ועד 20 ימים במצב חיסכון.

רצועת הכושר החכמה Redmi smart band pro (מקור שיאומי)

חברת שיאומי לא פרסמה צפי זמינות או מחיר לרצועת ה-Redmi Smart Band Pro החדשה.

רצועת ה-Smart Band Pro נכנסת לקטגוריה זהה לזו של ה-Honor Band 6, ובעוד שמדובר ברצועה חכמה, היא מספיק דומה לשעון חכם רגיל הודות לגודל שלה ולשילוב פיצ’רים דוגמת ה-GPS המובנה, את אלו לא מוצאים בדרך כלל ברצועות כושר חכמות.

השוואת מפרטים