אוזניות ה-1MORE ColorBuds 2 עם סינון רעשים וטכנולוגיית ה-SoundID מגיעות לישראל

אוזניות ColorBuds 2 (מקור 1MORE) אוזניות ColorBuds 2 (מקור 1MORE)

מותג האודיו 1MORE משיק את ה-1MORE ColorBuds 2 בארץ, דגם האוזניות האלחוטיות (TWS) ומסננות הרעשים החדש והצבעוני של החברה’ המשלב את  טכנולוגיית סינון הרעשים QuietMax עם אלגוריתם התאמת השמע SoundID של Sonarworks, עמידות למים בתקן IPX5 וזמן סוללה של עד 24 שעות.

אוזניות ה-ColorBuds 2 החדשות של 1MORE מחליפות את דגם ה-ColorBuds הקודם אותו אף סקרנו באתר, כאשר טכנולוגיית סינון הרעשים QuietMax משלבת בין סינון רעשים אקטיבי (ANC) כפול, סינון רעשים היברידי (hybrid ANC) ומנגנון הפחתת רעשי רוח (WNR) לחסימת הרעשים החיצוניים השונים שיכולים להפריע למוזיקה.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

האוזניות החדשות מגיעות עם דרייברי 7 מ”מ דינמיים חדשים, המכויילים על ידי מהנדס האודיו Luca Bignardi ומנצלים את אלגוריתם ה-SoundID של חברת האודיו Sonarworks המבוסס על לימוד מכונה, על מנת להתאים את חווית השמיעה בצורה טובה יותר לכל משתמש. האוזניות מגיעות עם שבב ה-QCC3040 של קוואלקום על מנת להציע חיבור Bluetooth 5.2 מעודכן עם תמיכה בטכנולוגיית ה-aptX Adaptive ו-cVc 8 של קוואלקום.

הדגם החדש מגיע עם עמידות למים בתקן IPX5, כאשר בצד הסוללה הוא מציע עד 6 שעות שימוש בטעינה אחת ועד 18 שעות עם מארז הטעינה והנשיאה כאשר סינון הרעשים פעיל, או זמן שימוש ארוך יותר של עד 8 ו-24 שעות, בהתאמה, ללא סינון רעשים. הדגם החדש תומך גם בטעינה מהירה המספקת שעתיים של שימוש בטעינה של 15 דקות בלבד, כאשר מארז הטעינה תומך בטעינת Qi אלחוטית.

אוזניות ה-1MORE ColorBuds 2 החדשות זמינות למכירה במחיר של 469 ש”ח. ניתן יהיה להשיג אותן בצבעים שחור (Midnight Black), לבן (Frost White) וזהב (Twilight Gold).

השוואת מפרטים