גרסה 8.2 של טלגרם מוסיפה מערכת משופרת לצפיה בקבצי מדיה וניהול קישורי הזמנה לקבוצות וערוצים

טלגרם 8.2 (מקור טלגרם)

טלגרם (Telegram) השיקה את גרסה 8.2 של אפליקציית ההודעות הפופולרית עם מגוון שדרוגים, כאשר הפעם היא מתמקדת על אפשרות נוחה יותר לחיפוש והצגה של קבצי מדיה עם גלילה מהירה ותצוגה לפי תאריכים. בנוסף, מנהלי ערוצי וקבוצות טלגרם יוכלו לשלוט בצורה טובה יותר על אילו משתמשים מצטרפים דרך קישורי ההזמנה אותם הם יוצרים.

אחד הפיצ’רים השימושיים בטלגרם הוא האחסון הבלתי מוגבל של הפלטפורמה לתמונות, סרטונים, מוזיקה וקבצים אחרים, כאשר בלא מעט מקרים מחזיקים המשתמשים בכמות גדולה במיוחד של קבצים בטלגרם או בקבוצות הטלגרם השונות.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

עם גרסה 8.2 החדשה, טלגרם מוסיפה אפשרות לגלילה מהירה (Hyper-Speed Scrolling), המאפשרת לעבור במהירות על קבצי המדיה עם תצוגת תאריכים בצד, ויכולת להגדיל או להקטין את התצוגה על מנת לראות יותר תמונות בו זמנית על המסך. בנוסף, משתמשים יוכלו ללחוץ על סרגל הזמן לקבלת תצוגת יומן של קבצים לפי תאריכים ספציפיים ולהציג סרטונים או תמונות בלבד.

מנהלי קבוצות וערוצים מקבלים שדרוג משמעותי ליכולת שלהם לשלוט על הצטרפות משתמשים חדשים לקבוצה או הערוץ עם הצגת מערכת משודרגת של קישורי הצטרפות.

בניגוד לקישורי ההצטרפות הרגילים, המאפשרים למשתמשים להתחבר לקבוצה בכל זמן נתון במידה והקישור או קוד ה-QR זמין ולא מוגבל בכמות או בזמן, תאפשר הגרסה החדשה יצירת קישורים המזמינים משתמשים להצטרף לקבוצה או הערוץ, כאשר במקום הצטרפות אוטומטית הם יעברו לרשימת המתנה אותה יצטרכו המנהלים לאשר באופן ידני. מנהלים אף יכולים ליצור קישורי הצטרפות מרובים בעלי שמות שונים למטרות שונות, עם מידע נפרד לגבי השימוש בכל אחד מהם.

לבסוף, טלגרם ממשיכה להוסיף אמוג’י מונפשים אינטרקטיביים המגיבים ללחיצה של המשתמשים עליהם באנימציה, כאשר הפעם נוספות אנימציות לאמוג’י הבאים:  👻 👎 🤮 😂 💸 ו-🎃 (הלוואין אחרי הכל).

אמוג’י מונפשים בטלגרם 8.2 (מקור טלגרם)

כך תצטרפו לקבוצות של גאדג’טי בטלגרם:

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים