גרסה חדשה לשירות yes פלוס תגיע עם פרופילי משתמש והתאמת צפייה אישית

פרופילי משתמש ביס פלוס (תמונה: yes) פרופילי משתמש ביס פלוס (תמונה: yes)

באירוע עיתונאים שערכה היום (ב’, 8.11), הודיעה חברת יס על הפיתוח החדש שלה המיועד עבור שירות הטלוויזיה מבוסס האינטרנט yes פלוס, שיאפשר להתאים באופן אישי את התכנים לכל אחד מעד 6 משתמשים שונים בשירות בבית, כשבנוסף מתכננת החברה עדכונים למובייל בדמות yes+ mobile, שיוסיף אפשרות הורדה מוקדמת לתכנים לשם צפייה במקומות בהם אין חיבור רשת זמין.

ההימור של yes על מעבר מלא לשידורי טלוויזיה ב-IP ככל הנראה שישתלם לה, כאשר מאז ההודעה הרשמית הראשונה של החברה בנושא במרץ 2019, ודרך השקת השירות מבוסס האינטרנט yes plus באוקטובר של אותה השנה, צברה החברה מעל 200 אלף מנויים, אשר לדבריה מהווים כ-35% מסך המנויים. ביס מציינים כעת כי עד שנת 2026 יעברו כל השידורים של החברה למבוססי IP, ולצד זאת משיקים את yes+ 2.0, עם התאמה אישית יותר של התכנים למשתמשים.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

מה חדש ב-yes+ 2.0

את העדכון הגדול שלה לשירות yes פלוס תשיק החברה כבר בשבועות הקרובים, וללא תוספת תשלום עבור המנויים לשירות, כאשר yes+ 2.0 מביא עימו עדכון המתמקד בהתאמה אישית של הצפייה לעד 6 משתמשים, עם פרופילי משתמש המזכירים רבות את הפרופילים שראינו כבר בשירותים גדולים ומוכרים כמו אלו של נטפליקס ואמזון פריים וידאו.

כל פרופיל יוכל לשמור תכנים ברשימות מועדפים, לסמן ערוצים מועדפים, להקליט תכנים ולצפות בהם מאוחר יותר ולהמשיך צפייה בפרקים בסדרה מהמקום בו הופסקו, כולל המשך צפייה בפרק הבא, כאשר התכנים שנבחרו על ידי כל פרופיל לא יתערבבו עם תכנים המופיעים בפרופילי משתמש אחרים. yes מוסיפה גם פרופילי משתמש יעודיים לילדים ולבני נוער, אשר יציגו תכנים המותאמים לטווחי הגילאים השונים של הילדים, כאשר בני נוער יוכלו לעבור גם לצפייה בערוצים של המבוגרים, אך בחברה מציינים כי גם במקרה זה ימנע מהם הפרופיל האישי לצפות בתכנים אשר בלתי נאותם לגילם.

ממשק המשתמש העדכני מגיע עם התאמה נוספת הכוללת שלט רחוק חדש עם לחצני קיצור דרך מהירים לשירותי צפיית תוכן כמו נטפליקס, זאת יחד עם בר ניווט מהיר המופיע על מסך הטלוויזיה, ויאפשר הצגת מקלדת נומרית למעבר בין ערוצים (בתוך שירות yes פלוס), חזרה לערוץ קודם, הקלטה, start over ואפשרויות נוספות, כל אלה גם הם יותאמו על פי פרופיל המשתמש האישי.

 ממשק משתמש טאבלט ביס פלוס (תמונה: yes)
ממשק משתמש טאבלט ביס פלוס (תמונה: yes)

yes+ mobile – עדכון לחוויית הצפייה במובייל

עבור המשתמשים באפליקציה למובייל תעדכן בשבועות הקרובים החברה את שירות yes Go עם שם חדש – yes+ mobile, שיגיע לצד תכונות חדשות. ממשק המשתמש של yes פלוס, כולל הפרופילים האישיים, יעשו כעת דרכם גם למשתמשים באפליקציות במכשירי טלפון וטאבלטים, כאשר לכך מוסיפה החברה את Download to go, אפשרות להורדת תכנים לצפייה מאוחרת (ברכב, במטוס ובמלון).

לצד זאת, יופיע באפליקציה למכשירי מובייל תפריט חדש – yes Original, אשר יציג מתחם ייעודי לתכני המקור באפליקציה.

השוואת מפרטים