יצרנית מברשות השיניים החשמליות Oclean יוצאת במבצעים ליום הרווקים

מברשת Oclean X Pro (תמונה: Oclean) מברשת Oclean X Pro (תמונה: Oclean)

יצרנית מברשות השיניים החשמליות Oclean מבקשת לקרוא תיגר על הדגם החדש והמתקדם ביותר של Oral B עם מברשת ה-Oclean X Pro, אשר יחד עם מברשות נוספות של החברה, נמצאת כעת במבצע לכבוד יום הרווקים הסיני במחיר של כ-57 דולר.

הטכנולוגיות בהן נעשה שימוש בין שני הסוגים של המברשות שונה, כך שקשה להשוות בין השתיים באופן ישיר, כשב-Oral B עברו לשימוש במגנט להפחתת הרעידות של המברשת בדגמים החדשים וב-Oclean משתמשים בטכנולוגיה הסונית כדי להרעיד את המברשת, זו דומה יותר לטכנולוגיה הקיימת במברשות של Oral B עד 2021, שנשענה על תזוזה באמצעות נענוע ונדנוד המברשת מצד לצד.

ההבדלים שאפשר למנות נמצאים בפונקציונליות של המברשות, וכאן שמים ב-Oclean את הדגש הגדול, כאשר בשורה התחתונה מה שמשחק יותר מכל הוא המחיר הנמוך של המברשות, גם בדגמים המתקדמים והיקרים יותר של החברה. יתרון משמעותי נמצא בזמני הטעינה של מברשת ה-Oclean X Pro, זו מסוגלת להיטען במלואה תוך כשעתיים, על פי הצהרת היצרן, כאשר הדגמים החדשים של Oral B מסדרת ה-iO נטענים תוך כשלוש שעות, והדגמים שקדמו להם, כמו ה-Genius X דרשו מעל 10 שעות טעינה. זמן השימוש המוצהר גם הוא גבוה יותר, ומגיע עד 30 ימי שימוש במרשת ה-Oclean X Pro מול כשבועיים בדגם ה-Oral-B iO.

המברשת של Oclean מציעה עד 4 מצבי צחצוח שונים, פחות ממה שמציע דגם ה-iO, אשר מוסיף גם תכנית “סופר רגישה” בנוסף לתכנית הרגישה הרגילה, תכנית לצחצוח הלשון ותכנית נוספות לניקוי עמוק. שתי המברשות מאפשרות שימוש יחד עם אפליקציה יעודית למעקב ואינדיקציה שמתריעה כאשר הצחצוח חזק מידי, כשבדגם ה-iO קיים מחוון נוסף בתצורת תאורה בצבע אדום כאשר הצחצוח חזק מידי ובצבע ירוק כאשר הצחצוח מבוצע בצורה נכונה.

מברשת Oclean X Pro (תמונה: Oclean)
מברשת Oclean X Pro (תמונה: Oclean)

שתי המברשות מגיעות עם מסך להצגת מידע על הצחצוח, כאשר במברשת ה-Oclean X Pro מדובר במסך בגודל 0.96 אינץ’ אשר מאפשר מגע לשליטה נוחה. בשני הדגמים ניתן למצוא גם טיימר המאפשר פיצול לסגמנטים של 30 שניות, לצחצוח של 4 איזורים בפה ולקבלת זמן הצחצוח המומלץ של כ-2 דקות, עם התראות רטט שיעזרו להבין מתי הסתיים כל סגמנט צחצוח.

מחיר Oclean X Pro במסגרת מבצעי יום הרווקים (11.11) עומד על כ-57 דולר, הם כ-180 ש”ח, כאשר ניתן לנצל קופון נוסף המופיע בעמוד המוצר.

לעמוד המוצר באתר Aliexpress – לחצו כאן

מברשת Oclean X Pro (תמונה: Oclean)
מברשת Oclean X Pro (תמונה: Oclean)

*חלק מהקישורים המופיעים בפוסט קשורים בתכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*קישורים בחלק מהפוסטים באתר קשורים בתכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים