הדלפה: זה המפרט הטכני של ה-OnePlus 10 Pro

OnePlus 10 Pro (תמונה: Zouton) OnePlus 10 Pro (תמונה: Zouton)

עיצובו של מכשיר הדגל הבא מבית חברת וואן פלוס, ה-OnePlus 10 Pro, כבר נחשף במלואו בשבוע שעבר, אך כעת מגיעה הדלפה נוספת מבית המדליף המוכר OnLeaks (בשיתוף 91mobiles) אשר חושפת חלק מהמפרט הטכני של המכשיר, בו נוכל למצוא תצוגה עם קצב רענון 120 הרץ ותצוגה ברזולוציה גבוהה, מעבד חדש של קוואלקום, מערך צילום משולש וסוללה גדולה עם תמיכה בטעינה מהירה במיוחד.

ה-OnePlus 10 Pro ככל הנראה יהיה רק אחד מתוך מספר דגמים שתציג וואן פלוס בסדרת הדגל החדשה שלה, אך המפרט שנחשף כעת מעיד על כך שיהיה מדובר בדגם שיוביל אותה, כאשר לפי ההדלפה יהיה מדובר במכשיר בעל מסך AMOLED בגודל 6.7 אינץ’, ברזולוציית +Quad HD התומך בקצב רענון גבוה של עד 120 הרץ.

ההדלפה מזכירה גם את נוכחותו של שבב הדגל הבא מבית קוואלקום, ה-Snapdragon 8, אשר היה ידוע עד כה בשם Snapdragon 898, אך יזכה לשינוי בשם, כפי שחשפה יצרנית השבבים השבוע באופן רשמי. אל המעבד החדש יצטרף רכיב זיכרון מהיר מסוג LPDDR5 בנפח 8 או 12 גיגה-בייט, רכיב אחסון מהיר מסוג UFS 3.1 בנפחי 128 או 256 גיגה-בייט וסוללת 5,000mAh אשר צפויה לתמוך בהספק טעינה מירבי של 125 וואט דרך חיבור USB-C.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

OnePlus 10 Pro (תמונה: Zouton)
OnePlus 10 Pro (תמונה: Zouton)

בצד המצלמות אנו צפויים למצוא מערך ראשי משולש שימוקם בגב המכשיר, לזה כבר נחשפנו בהדלפה קודמת שהציגה את עיצובו של ה-OnePlus 10 Pro עם מודול הנשפך מתוך מסגרת המכשיר ועושה את דרכו אל הגב, בדומה לעיצוב המצלמות מדגמי ה-Galaxy S21 של סמסונג. מערך הצילום צפוי להיות מורכב ממצלמת 48 מגה-פיקסל ראשית, חיישן 50 מגה-פיקסל לצילום תמונות בזווית רחבה וחיישן טלפוטו שיאפשר צילום תמונות בזום אופטי של עד פי 3.3, כאשר בחלקו הקדמי של המכשיר אנו צפויים למצוא מצלמת סלפי עם חיישן 32 מגה-פיקסל שתשולב בתוך חור יעודי בחלק העליון והשמאלי של התצוגה.

פרט נוסף שנחשף בהדלפה נוגע לתמיכתו של ה-OnePlus 10 Pro בעמידות במים ואבק תחת תקן IP68, פרט שאינו מפתיע במיוחד לאור תמיכה דומה שסיפק הדגם הקיים בסדרת הדגל של החברה, הוא ה-OnePlus 9 Pro.

את ה-OnePlus 10 Pro צפויה החברה להציג לראשונה כבר במהלך הרבעון הראשון של 2022, ככל הנראה בסוף ינואר או תחילת פברואר, אך על פי שמועות בנושא, ייתכן כי המכשיר יושק תחילה בשוק הסיני, ויעשה דרכו לשווקים נוספים בעולם רק במהלך הרבעון השני של השנה.

השוואת מפרטים