טיקטוק תתחרה בטוויץ’ עם TikTok Live Studio להזרמת שידורי משחקים

לוגו טיקטוק

טיקטוק (TikTok), הרשת החברתית הפופולרית המאפשרת למשתמשיה להעלות סרטונים קצרים, מעוניינת להיכנס לשוק הזרמת משחקי וידאו מהמחשב עם ה-TikTok Live Studio, פתרון חדש עליו עובדת החברה שיאפשר להזרים את המשחקים של המשתמשים ישירות לפלטפורמת הטיקטוק.

טיקטוק החלה את מהפכת הרשתות החברתיות האחרונה עם האפשרות להעלות סרטונים קצרים, דבר שגרר לא מעט פתרונות מתחרים דוגמת YouTube Shorts של גוגל, Collab של פייסבוק ו-Reels של אינסטגרם. אך הפעם טיקטוק היא זו שמתכננת להשיק מתחרה משלה לשירות קיים ולהציב תחרות בפלטפורמת ה-Twitch הפופולרית בקרב גיימרים.

החברה הספיקה להעלות ולהוריד את העמוד הרשמי של TikTok Live Studio, מה שלא הפריע למשתמשים להספיק לקבל הצצה ראשונה על השירות הצפוי של טיקטוק. בשלב הנוכחי מדובר בפתרון בסיסי למדי המאפשר למשתמשים לשחק במשחקי שונים ולהזרים אותם ישירות אל שידור ה-TikTok Live , יחד עם פתרון צ’אט מובנה לשיחה עם הצופים.

פלטפורמת ה-TikTok Live Studio מוגדרת בשלב זה כניסיונית בלבד וזמינה למספר מועט של משתמשים, במיוחד לאחר הורדת העמוד הרשמי על ידי החברה. נכון לרגע זה לא בטוח מתי תשיק החברה את השירות החדש.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים