גל גדות מזמנת את הבלש פוארו בטריילר הסופי ל”מוות על הנילוס”

דרמת הבילוש “מוות על הנילוס” (Death on the Nile) של הבמאי קנת’ בראנה יושבת על מדפי אולפני המאה ה–20 של דיסני ופוקס כבר למעלה משנה. הטריילר הראשון לסרט ההמשך של “רצח באוריינט אקספרס” (Murder on the Orient Express) שוחרר עוד באוגוסט 2020 אך יציאתו נדחתה שוב ושוב הן בעקבות מגפת הקורונה והן בעקבות ההאשמות שיצאו כנגד השחקן ארמי האמר על התעללות.

כעת בדיסני מוכנים לשחרר סוף סוף את הסרט, והם מודיעים על כך עם טריילר חדש שמתמקד בקאסט העצום שלו. דיסני בחרו שלא למחוק או להצניע את תפקידו של האמר, אך מקווים שהשחקן ייבלע בין שלל הכוכבים האחרים והפחות בעייתיים המופיעים בסרט.

את הטריילר החדש מובילים הפעם בעיקר בראנה החוזר לגלם את הבלש פוארו וגל גדות המגלמת את לינט דויל היורשת העשירה, הנשואה לדמותו של האמר. הזוג שזה עתה התחתן נמצא בירח דבש על הספינה ונראה כי הם לא מהססים לשפוך את כספם על החגיגה. אך כפי שאומרת לינט לפוארו “כאשר יש לך כסף, אף אחד לא באמת חבר שלך” ואכן מהר מאוד הטיול לוקח תפנית אפלה בעקבות רצח אכזרי. עם הבלש פוארו על הסיפון, כל הנוסעים הופכים מיד לחשודים.

הסרט מבוסס כמובן על ספרה של אגת’ה כריסטי באותו השם, ומככבים בו גם אנט בנינג (“אמריקן ביוטי”), לטישה רייט (“הפנתר השחור”), רוז לזלי (“משחקי הכס”), ראסל בראנד (“קח את זה כמו גבר”), אמה מאקי (“חינוך מיני”), ג’ניפר סונדרס (“קורליין”) וסופי אוקונדו (“ראצ’ד”).

הסרט אושר להפקה מהר מאוד לאחר יציאת הסרט הראשון בסדרה, אשר הוכח כהצלחה גדולה לאולפני פוקס המאה ה-20, עוד לפני שנרכשו על ידי דיסני. הסרט גרף למעלה מ-350 מיליון דולר עם תקציב של 55 מיליון דולר בלבד. הסרט הקודם הסתיים כאשר פוארו, שזה עתה פתר את תעלומת הרצח על רכבת האוריינט אקספרס, מקבל טלפון שמזניק אותו מיד לתעלומה הבאה שתוצג בסרט זה.

“מוות על הנילוס” יצא לבתי הקולנוע בישראל ב-10 בפברואר, 2022.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*קישורים בחלק מהפוסטים באתר קשורים בתכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים