הקרב יאלץ לחכות: הסרט הבא של ג’ון וויק יגיע רק ב-2023

קיאנו ריבס מתוך “ג’ון וויק 3” (תמונה באדיבות פורום פילם)

אולפני ליונסגייט גורמים לנו לחכות הרבה זמן יותר לפרק הבא של “ג’ון וויק” (John Wick). הסרט הרביעי בסדרה, כך הכריזו בסרטון יוטיוב מיוחד, יגיע לאקרנים רק במרץ 2023 – דחייה של 10 חודשים מהתאריך הקודם.

זוהי אינה הדחייה הראשונה של הסרט, ולמעשה הוא היה אמור כבר לצאת אם היה דבק בתכנון המקורי. תחילה דווח כי קיאנו ריבס יזכה לפרימיירה כפולה כאשר “ג’ון וויק 4” ו-מטריקס: התחייה (The Matrix Ressurections) היו מתוכננים לצאת באותו היום. אז התאריך שנמסר היה ה-21 במאי, 2021. מגפת הקורונה כמובן שיבשה את התוכניות, ואת “המטריקס” קיבלנו רק אתמול (22.12), בעוד “ג’ון וויק” יאלץ לחכות יותר משנה.

כפי שניתן לצפות מסרט שיציאתו כה רחוקה, ההודעה על התאריך החדש לא מלווה באף קטע מהסרט עצמו. במקום, מככבות בסרטון המוקדניות מהסרט “ג’ון וויק 2”, אשר תפקידן לשלוח את החוזים על מי שמבוקש על ידי גילדת המתנקשים הבינלאומית, “השולחן הגבוה”. המוקדניות במשרד משנות את הסטטוס של ג’ון וויק במחשב לתאריך החדש – ה-24 במרץ, 2023.

לא הרבה ידוע עדיין על הפרק הרביעי של ג’ון וויק מלבד חזרתם של לורנס פישבורן כבאורי קינג, איאן מקשיין כווינסטון ולאנס רדיק בתור שרון השוער. אל הקאסט יצטרפו גם ביל סקארסגארד (“זה”), סקוט אדקינס (“דוקטור סטריינג'”) וקלנסי בראון (“דקסטר: דם חדש”). את הסרט החדש יחזור לביים צ’אד סטהלסקי שביים את כל פרקי הסדרה. מי שלא יחזור לפרק הרביעי הוא התסריטאי דרק קולסטד שכתב את כל הסרטים עד כה. את הסרט יכתבו הפעם שי האטן (“צבא המתים”) ומייקל פינץ’ (“מתנקש אמריקאי”).

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*קישורים בחלק מהפוסטים באתר קשורים בתכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים