הוכרז: Huawei Watch D – שעון חכם עם מד לחץ דם ו-ECG

שעון HUAWEI WATCH D (מקור וואווי) שעון HUAWEI WATCH D (מקור וואווי)

וואווי הכריזה על ה-Huawei Watch D, השעון החכם החדש של החברה המגיע עם מסך AMOLED בגודל 1.64 אינץ’ ומציע אפשרות חדשנית לניטור לחץ הדם של המשתמש באמצעות “כרית אוויר” ברצועת השעון, זאת בנוסף לניטור ECG, מעקב אחר +70 פעילויות ספורט שונות וזמן סוללה של עד 7 ימים.

שעון ה-Watch D החדש הוכרז יחד עם מכשיר ה-Huawei P50 Pocket המתקפל של וואווי, כאשר הוא מגיע עם מסך AMOLED בגודל 1.64 אינץ’, בדומה לשעון ה-Huawei Watch Fit, ברזולוציית 456×280 פיקסלים, אך עם גוף מלבני העשוי אלומיניום בצבע שחור או כסוף.

הדגש העיקרי בדגם השעון החדש הוא על יכולות הבריאות המתקדמות שלו, הכוללות מדידת לחץ דם ברמה הדומה לציוד רפואי תקני, כאשר הוא מתבסס על “כרית אוויר” היושבת על רצועת השעון ומתנפחת באמצעות מיקרו משאבה המובנית בשעון במקום בחיישן אופטי. בנוסף, השעון יציע מעקב אחרי ה-ECG של המשתמש, מדידת דופק, רווית החמצן בדם (SpO2), שינה ועוד.

שעון HUAWEI WATCH D (מקור וואווי)

מלבד יכולות ניטור הבריאות המתקדמות שלו, אפשר יהיה למצוא בשעון ה-Watch D החדש יכולות מעקב אחר למעלה מ-70 פעילויות ספורט שונות, כאשר הוא מגיע עם עמידות למים ואבק בתקן IP68 ושבב GPS מובנה. מבחינת זמן הסוללה, לפי החברה הסוללה המובנית תספיק לעד שבוע של שימוש תוך כדי מדידה יומית של לחץ הדם 6 פעמים ומדידות אק”ג 5 פעמים ביום.

שעון ה-Huawei Watch D החדש יהיה זמין למכירה בסין החל מה-25.12 במחיר של 2988 יואן (כ~1480 ש”ח).

בניגוד לשעונים חכמים אחרים בשוק המציעים יכולות ניטור בריאות מתקדמות, ה-Watch D החדש של וואווי לוקח את הנושא לרמה הבאה בזכות היכולת למדוד לחץ דם בצורה הדומה לציוד רפואי תקני, עם כרית אוויר מובנית ומתנפחת ברצועה.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*קישורים בחלק מהפוסטים באתר קשורים בתכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים