מארוול מפתחת פרויקט חדש על גיבור העל “נובה”

נובה תמונה: Marvel

מארוול מצאה את הפרויקט הבא שלה בדמות עיבוד לנובה (Nova), גיבור קומיקס בין גלקטי ששמו צץ פעמים רבות על ידי מעריצים הנשאלים מי היו רוצים שיצטרף ליקום הקולנועי של החברה.

הפרויקט נמצא עדיין בשלבים מוקדמים, וטרם ידוע האם מדובר בסרט קולנוע או סדרה בדיסני פלוס. את הפרויקט יפתח סאביר פירזדה, אחד מתסריטאי הסדרה “מון נייט” (Moon Knight) בכיכובו של אוסקר אייזיק, אשר תעלה לשידור בשבוע הבא.

הדמות של נובה הופיע לראשונה ב-1966 בספר הקומיקס “Super Adventure”, אך הפכה פופולרית בעיקר בעקבות הספר “The Man Called Nova” מ-1976. הסיפור עוקב אחר ריצ’ארד ריידר – נער צעיר אשר נבחר להיות חבר במשטרת נובה הבין-גלקטית אשר רוב חבריה נהרגו. ריידר מקבל את חובותיו והופך לגיבור כריזמטי המשתמש בכוחותיו החדשים כדי להילחם בעבור צדק ברחבי החלל.

לאורך שנותיו במארוול, נובה לא שיתף פעולה עם גיבורים מוכרים אחרים וסיפוריו בעיקר עקבו אחר מלחמותיו ברחבי החלל. הקשר העיקרי שלו בקומיקס הוא עם גזע הסקרול (Skrulls), אשר למדנו להכיר בסרט “קפטן מארוול”. הגזע צפוי להופיע גם בסדרה העתידית “הפלישה הסודית” (Secret Invation) בכיכובו של סמואל ל. ג’קסון.

את משטרת נובה כבר הכרנו בעקיפין בסרטי “שומרי הגלקסיה”‘, אז ראינו אותה מונהגת על ידי המפקדת איראני ראל, בגילומה של השחקנית גלן קלוז. אך דמותו של ריידר/נובה, אשר הכי מזוהה עם כח המשטרה, טרם הוצגה בסרטים.

הפרויקט כאמור עדיין נהגה, וסביר שייתפתח רק לקראת השלב החמישי של ה-MCU. בינתיים, השלב הרביעי של היקום הקולנועי הולך וגובר והוא צפוי להכיל עוד כ-8 סרטים ו-9 סדרות שטרם שוחררו. ביניהם “דוקטור סטריינג’ בממדי הטירוף”, “הפנתר השחור: ווקנדה לנצח”, “שומרי הגלקסיה 3”, “אנט מן והצרעה: קוונטומאניה” ועוד.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים