וואטסאפ תאפשר בחירה ידנית של שפת הממשק ומשלוח סקרים בקבוצות

אפליקציית וואטסאפ באנדרואיד (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי) אפליקציית וואטסאפ באנדרואיד (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי)

וואטסאפ (WhatsApp) ממשיכה לפתח פיצ’רים חדשים לאפליקציית המסרים הפופולרית, בהם אפשרות חדשה לבחירת שפת הממשק של האפליקציה בנפרד משפת המכשיר הסלולרי ופיצ’ר סקרים חדש שנועד לקבוצות, צמד שינויים חדשים שאותרו על ידי אתר WABetaInfo בגרסאות הבטא האחרונות של האפליקציה.

בעוד שרק בשבוע הקודם הציגה וואטסאפ את פיצ’ר הקהילות החדש ואוסף שינויים נוסף שצפוי להגיע לכלל משתמשי החברה בהמשך, דוגמת הגדלת הנפח במשלוח קבצים עד 2GB, החברה ממשיכה לעבוד על שיפורים נוספים לאפליקציה הפופולרית, בהם ממשק הורדה משופר, חיבור למשקפי ה-Ray-Ban Stories ועוד.

השינוי הראשון מגיע בדמות אפשרות חדשה לבחירת שפת הממשק בצורה ידנית וללא תלות בשפת המכשיר הסלולר, אשר אותרה בגרסת הבטא 2.22.10.2/2.22.9.13 לאנדרואיד, כאשר מצילום המסך של WABetaInfo ניתן לראות תפריט “שפת אפליקציה” (App language) חדש בהגדרות לבחירה ידנית של השפה.

אפשרות בחירת שפת ממשק בוואטסאפ (מקור WABetaInfo)
אפשרות בחירת שפת ממשק בוואטסאפ (מקור WABetaInfo)

סקרים בוואטסאפ

פיצ’ר נוסף שאותר בגרסת הבטא של וואטסאפ ל-iOS על ידי אתר WABetaInfo מציג את ממשק הסקרים בבטא בגרסה 22.9.0.70.

כפי שאפשר לראות, משתמשים יוכלו לשלוח סקרים בקבוצות עם מספר אפשרויות, כאשר הסקרים, כמו יתר התקשורת בוואטסאפ, יהיו מוגנים על ידי הצפנה מקצה לקצה.

ממשק הסקרים החדש של וואטסאפ (מקור WABetaInfo)
ממשק הסקרים החדש של וואטסאפ (מקור WABetaInfo)

בדומה לכל פיצ’ר בטא חדש של וואטסאפ, קשה לדעת מתי שני הפיצ’רים החדשים יהפכו להיות זמינים לכלל משתמשי האפליקציה.

אי אפשר לומר כי מדובר על צמד שינויים גדולים יחסית לפיצ’רים האחרונים שנחשפו על ידי וואטסאפ או אלו שהופיע בגרסאות בטא ונמצאים כיום בפיתוח, אך האפשרויות לבחירת שפת ממשק וליצירת סקרים נועדו לשפר את חווית השימוש באפליקציה.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים