תמונות ראשונות של שעון ה-Pixel Watch מבית גוגל חושפות את עיצובו

שעון ה-Pixel Watch בהשוואה ל-Galaxy Watch 46mm ו-Apple Watch 40mm (מקור tagtech414) שעון ה-Pixel Watch בהשוואה ל-Galaxy Watch 46mm ו-Apple Watch 40mm (מקור tagtech414)

גוגל (Google) צפויה להכריז במהלך 2022 על ה-Pixel Watch, שעון ה-Wear OS החכם הראשון של החברה, אשר נחשף כעת בתמונות ראשונות המעידות על העיצוב העגול והמינמליסטי שלו לאחר שהוא “נשכח” במסעדה בארה”ב.

לאחר לא מעט ציפיה והדלפות אנו מקבלים הצצה ראשונה אל שעון ה-Pixel Watch במה שנראה כאב-טיפוס לשעון הפיסקל הרשמי שהכרזתו צפויה להתקיים במהלך 2020, כאשר הוא יגיע עם מערכת ה-Wear OS 3 של גוגל וצפוי להשתמש במערכת שבבים מסדרת ה-Exynos של סמסונג.

באופן שלא יפתיע רבים, האב-טיפוס של שעון הפיקסל החדש של גוגל “נשכח” במסעדה בפרברי שיקגו בארה”ב, ולאחר מספר שבועות של המתנה לחזרה של הבעלים למקום על מנת לאסוף אותו, חבר של המשתמש Tagtech414 מאתר Reddit העובד באותה המסעדה העביר לו את השעון שצולם ופורסם באתר Android Central.

לאחר מכן פורסמו תמונות נוספות, בהן השוואה לשעוני ה-Apple Watch 40mm ו-Galaxy Watch 46mm וכמובן לבננה 🍌.

שעון ה-Pixel Watch... הבננה לקנה מידה (מקור tagtech414)
שעון ה-Pixel Watch… הבננה לקנה מידה (מקור tagtech414)

מהתמונות ניתן לראות כי עיצוב ה-Pixel Watch דומה לעיצוב שדלף בתחילת 2021, כשהוא מציג מבנה מינימליסטי ועגול. עוד ניתן לראות כי השעון מגיע עם מסך בעל שוליים מעוגלים, כאשר בצידו הימני אפשר למצוא כתר שעון וצמד כפתורים משני הצדדים, בדומה למבנה שעון רגיל, המזכיר מבנה של שעונים חכמים אחרים בשוק.

למרות שהשעון מגיע עם טעינה אלחוטית, משתמש הרדיט המחזיק בשעון דיווח כי לא הצליח להטעין אותו עם מטעני Qi לשעונים, וכי בוצע ניסיון לא מוצלח להדליק את השעון, כאשר הוא הראה את לוגו ה-G של גוגל בזמן ההדלקה בלבד, אך לא מעבר לכך.

צמד תמונות נוספות מראות כי גוגל תשיק את השעון עם רצועות סיליקון בעלות חיבור יעודי לשעון הפיקסל עצמו ולא עם חיבור סטנדרטי, כאשר השעון צפוי להגיע עם מבחר גדול של רצועות שונות מלבד הסיליקון שהייתה עם השעון שנמצא במסעדה.

נכון לעכשיו לא ידוע מתי גוגל צפויה להכריז רשמית על שעון ה-Pixel Watch החדש, כאשר חלק מההערכות מדברות על כנס ה-Google I/O 2022 השנתי של גוגל שיערך בחודש מאי הקרוב, בין התאריכים 11-12.5.

שעון ה-Pixel Watch של גוגל מצטרף לטרנד ישן וותיק במיוחד של הדלפות על מכשירים וגאדג’טים ש”נשכחו” במסעדות או ברים, החל ממכשיר האייפון 4 ב-2010, אייפון 5 ב-2011 ואחרים שבאו אחריהם.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים