היקום הקולנועי של ספיידרמן וסוני ממשיך לגדול עם “אל מוארטו”

ספיידרמן אל מוארטו תמונה: Marvel

אולפני סוני ממהרים להתנער מהכשלון של “מורביוס” וממשיכים לבנות במרץ את היקום הקולנועי של ספיידרמן, המתקיים לצד היקום הראשי של מארוול אליו שייכים סרטי ספיידרמן עצמם. כעת הכריזה החברה על הסרט הבא שיצטרף ליקום ההולך וגדל – “אל מוארטו” (El Muerto).

הסרט החדש ישיק את הסופר-גיבור הלטיני הראשון במארוול שמקבל סרט משלו. אל מוארטו היא הזהות הסודית של חואן קרלוס, מתאבק אשר בספרי הקומיקס נלחם נגד ספיידרמן באירוע היאבקות לצדקה שאירגן עורך עיתון הדיילי ביוגל, ג’יי ג’ונה ג’יימסון. כוחותיו של אל מוארטו מועברים מדור לדור דרך מסיכת המתאבק אותה הוא עוטה.

את הדמות ייגלם בסרט הראפר הפורטוריקני בניטו אנתוניו מרטינז אוקסיו, הידוע יותר בשם הבמה שלו Bad Bunny. “אל מוארטו” יהיה התפקיד הגדול הראשון של אוקסיו, שהופיע בין השאר ב“מהיר ועצבני 9” ובסדרה “נרקוס: מקסיקו”. בקרוב נוכל לראות אותו גם בסרט האקשן “רכבת הקליע” שייצא לאקרנים ביולי השנה.

היקום הקולנועי של ספיידרמן החל עם שני סרטי “ונום” והוא צפוי לגדול בשנים הקרובות עם לפחות שלושה סרטים שכבר הוכרזו. הראשון מביניהם הוא “קרייבן הצייד” (Kraven the Hunter) בכיכובו של ארון טיילור-ג’ונסון אשר מוכר למעריצי מארוול מ“הנוקמים: עידן אולטרון” בו גילם את קוויקסילבר, אחיה של וונדה מקסימוף. “קרייבן הצייד” צפוי להגיע לאקרנים בינואר, 2023.

לאחר מכן, ביולי 2023, נחזה בסרט הראשון ביקום ספיידרמן של סוני אותו תוביל גיבורה – “מאדאם ווב” (Madame Web), בכיכובן של דקוטה ג’ונסון (“הבת האפלה”) וסידני סוויני (“אופוריה”). סרט נוסף של “ונום” אף הוא צפוי בהמשך.

“אל מוארטו” צפוי לנחות בבתי הקולנוע ב-12 בינואר, 2024.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים