פיקסאר מכריזה על סרטה ה-27 שיגיע בשנה הבאה

הסרט Elemental של פיקסאר תמונה: Pixar

אולפני האנימציה פיקסאר הכריזו על סרטם הבא, שיהיה ה-27 במספר עבור הסטודיו. הסרט ייקרא “Elemental” (“יסודי”, בתרגום חופשי) והוא צפוי להגיע ביוני של השנה הבאה – שנה שלמה אחרי הסרט הקרוב שלהם, “שנות אור”.

בשנים האחרונות התרגלנו להיצע מעט יותר מהיר מפיקסאר, שסרטם האחרון “אדומה אש” (Turning Red) יצא במרץ האחרון. לאחר “שנות אור” שמגיע שלושה חודשים בלבד אחרי קודמו, פיקסאר מרשה לעצמה לקחת מעט יותר זמן בעבור היצירה הבאה. הפעם האחרונה בה חלפה שנה שלמה בין סרטיה הייתה בין “צעצוע של סיפור 4” ל”קדימה” (Onward), אשר יצא שבוע בלבד לפני סגירת בתי הקולנוע בתקופת הקורונה.

הסרט החדש יתרחש בעולם שבו ארבעת היסודות (אש, מים, אדמה ואוויר) הם יצורים חיים. בכך מרגיש הסרט דומה בעיקר ללהיט של החברה מ-2015, “הקול בראש” (Inside Out) אשר דמיין את רגשות האדם כיצורים חיים.

מלבד היסודות, העלילה תתמקד בנערה צעירה בשם אמבר ובחור זורם בשם ווייד. לא הרבה מידע ניתן על הדמויות האנושיות, אך שמותיהם בהחלט מרמזים על חיבור ליסודות. Ember היא המילה האנגלית לגחלת, המעיד על קישרה ליסוד האש ו-Wade היא הפעולה של הליכה במים.

את הסרט יביים פיטר סון, שביים את “הדינוזאור הטוב”, הסרט שזכור ככשלון הקופתי הגדול ביותר של החברה. עם זאת, סון עבד עם פיקסאר כאנימטור ויועץ גם על להיטים “רטטוי”, “משפחת סופר-על” ו”למצוא את נימו”.

הסרט, מספר סון, לקח השראה מילדותו בניו יורק של שנות ה-70 כילד למהגרים קוריאנים. היסודות בסרט מנסים להתערבב יחד, בדיוק כפי שמשפחתו ניסתה להתערבב עם התרבויות והשפות השונות של שכונות ניו יורק. כפי שלמד מילדותו, חלק מהיסודות יכולים להתערבב וחלק לעולם לא יוכלו שכן הם מתנגדים זה לזה.

“Elemental” צפוי להגיע לבתי הקולנוע בארה”ב ב-16 ביוני, 2023.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים