טיקטוק תשיק את LIVE Subscription – תוכנית מנויים בתשלום לעוקבים אחר יוצרי תוכן

“מנויי לייב” בטיקטוק

טיקטוק (TikTok), הרשת החברתית הפופולרית המאפשרת למשתמשיה להעלות סרטונים קצרים, הכריזה על LIVE Subscription (“מנוי לייב”), תוכנית מנויים חודשית חדשה בתשלום שתאפשר ליוצרי התוכן בפלטפורמה ליצור אפיק הכנסה נוסף על ידי שידורי לייב לעוקבים שלהם, שירשמו למנוי החודשי החדש אותו מציעה החברה ויקבלו בתמורה פיצ’רים יחודיים, בהם צ’אט למנויים בלבד ואמוג’י מעוצבים.

אחרי חשיפה מוקדמת יותר השנה על כך כי טיקטוק מתכננת ליצור תוכנית מנויים בתשלום, אנו מקבלים בצורה רשמית את ה-LIVE Subscription, תכנית חדשה המצטרפת לאוסף הכלים המתרחב של טיקטוק בעבור יוצרי התוכן בפלטפורמה, שנועדה לייצר עבורם אפיק הכנסה הנוסף ל-Creator Next ו-Creator Marketplace, תוך כדי שהיא מספקת דרך חדשה עבור עוקבים ליצור קשר עם יוצרי התוכן האהובים עליהם.

משתמשים שירשמו למנוי ה-Live החדש של יוצרי התוכן בטיקטוק יזכו ב-3 פיצ’רים:

  • תג מנוי – מנויים יקבלו תג יעודי שיופיע בפרופיל שלהם.
  • אימוג’ים מעוצבים אישית – מנויים יקבלו גישה לאימוג’ים בלעדיים של יוצרי התוכן בהם יוכלו להשתמש בשידורי הלייב.
  • צ’אט למנויים בלבד – אפשרות חדשה שתאפשר למנויים בלבד ליצור קשר בשידורי הלייב עם יוצרי התוכן.

אפשרות המנויים החדשה של טיקטוק תהיה מוגבלת בשלב הראשון לקהל מצומצם של יוצרי תוכן, וגם אלו שירצו להפעיל את פיצ’ר המנויים החדש יצטרכו לעמוד בדרישות וההנחיות של הרשת החברתית, בהן מגבלת גיל של 18 ויותר מ-1000 עוקבים בטיקטוק, כאשר גם העוקבים שירצו להירשם למנוי ה-Live החדש יחוייבו להיות בני 18 ומעלה.

אסף שגיא, מנכ”ל טיקטוק ישראל, מסר:

התוכן שנמצא בשידורים החיים מאפשר ליוצרים לעורר השראה, לבדר ולהתחבר לקהילות שלהם בזמן אמת. אנחנו אוהבים לחזק את הקשר בין הקהילה הגלובלית ליוצרים, ובוחנים כל הזמן דרכים חדשות לתגמל יוצרים על היצירתיות שלהם בפלטפורמה.

אפשרות ה-LIVE Subscription החדשה תהיה זמינה בשלב הראשון רק לחלק מיוצרי התוכן בטיקטוק שיקבלו הזמנה בלבד, זאת בטרם שהאפשרות תהפוך לזמינה בצורה רחבה לכלל המשתמשים בחודשים הקרובים.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים