וואטסאפ עובדת על אפשרות עריכת הודעות לאחר שליחתן

אפליקציית וואטסאפ באנדרואיד (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי) אפליקציית וואטסאפ באנדרואיד (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי)

וואטסאפ (WhatsApp) עובדת על פיתוח אפשרות חדשה לעריכת הודעות באפליקציה לאחר שנשלחו, כך עולה מצילום מסך חדש שפורסם באתר WABetaInfo המגיע מתוך גרסת פיתוח המציגה אפשרות של עריכה (Edit) להודעה שנבחרה.

אחד מכאבי הראש שכל משתמשי וואטסאפ מכירים היטב הוא העובדה הבסיסית שלא ניתן לערוך הודעות לאחר שנשלחו, מה שמחייב את המשתמשים לשלוח “הודעות תיקון” לאחר שהם מגלים כי טעו בהודעה המקורית, או למחוק את ההודעה המקורית ולשלוח אותה פעם נוספת כשהיא מתוקנת, אפשרות שנוספה בפועל לוואטסאפ רק ב-2017.

בעתיד הנושא הזה עשוי להיפתר, כך עולה מצילום המסך החדש של אתר WABetaInfo, המראה תפריט עם 3 אפשרויות בבחירת הודעה בוואטסאפ: מידע (Info), העתק (Copy) והאפשרות החדשה ערוך (Edit).

אפשרות לעריכת הודעות בוואטסאפ לאחר השליחה שלהן (מקור wabetainfo)
אפשרות לעריכת הודעות בוואטסאפ לאחר השליחה שלהן (מקור wabetainfo)

מדובר בפיצ’ר קריטי למדי בעבור משתמשים ברשתות החברתיות בכלל, ולא רק בוואטסאפ. רק לאחרונה טוויטר חשפה כי היא עובדת על אפשרות עריכה דומה, זאת בניגוד לטלגרם ופייסבוק, המאפשרות זאת כבר היום עם סימון ההודעה ככזו שנערכה.

אפשרות העריכה החדשה נמצאת בשלב הנוכחי בפיתוח בלבד, ולכן אי אפשר לדעת מתי תהפוך להיות זמינה בעבור כלל משתמשי וואטסאפ.

היכולת לערוך הודעות לאחר שליחתן היא פיצ’ר חשוב בעבור לא מעט משתמשים, אך השאלה הגדולה ביותר שעולה בעקבות ההוספה העתידית של הפיצ’ר היא חשובה לא פחות – האם משתמשים יוכלו לדעת שהודעה נערכה ומה היה התוכן המקורי שלה? בעולם של היום בו רובנו משתמשים בוואטסאפ על בסיס יום יומי, היכולת שלנו לראות תכתובות ישנות ולדעת מה נאמר בהן במקור הוא דבר קריטי לא פחות.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים