עכבר ה-Logitech MX Master 3S נוחת בישראל במחיר 499 ש”ח

MX Master 3S (מקור לוג'יטק) MX Master 3S (מקור לוג’יטק)

כשבוע בלבד לאחר שהכריזה על עכבר הדגל החדש שלה, חברת לוג’יטק משיקה בישראת את ה-MX Master 3S האלחוטי, המגיע כגרסה משודרגת לעכבר ה-MX Master 3 המוכר והפופולרי שלה, אותו אף סקרנו בגאדג’טי.

העכבר החדש לא זוכה לעדכון בעיצוב בהשוואה לדגם ה-MX Master 3, אך מצטרף לעכברים נוספים של לוג’יטק במעבר ללחיצות שקטות יותר ומגיע עם מקשים השקטים יותר ב-90% לעומת הדגם המקורי ועם חיישן אופטי משודרג המציע דיוק של 8000DPI, פי 2 מהדור הקודם, שהציע דיוק של 4000DPI, כאשר את רגישות המעקב ניתן להתאים פרטנית לצרכים שלכם דרך תוכנת +Logi Options.

התוכנה המעודכנת של לוג’יטק, אשר זמינה עבור מחשבים מבוססי ווינדוס ו-macOS, מאפשרת גם התאמה אישית של הפעולות שיבצעו הכפתורים הזמינים בעכבר לתוכנות המותקנות על המחשב שלכם, כך שתוכלו להתאים פעולות ספציפיות עבור הדפדפן, מסמך וורד או עריכה בפוטושופ. בין התוכנות התומכות תוכלו למצוא את: Adobe Photoshop, Adobe Premiere Pro, Final Cut Pro, Google Chrome, Safari, Zoom, ו-Microsoft Teams, Word, Excel, PowerPoint ו-Edge.

 

כמו בדגם הקודם, גם כאן תוכלו למצוא את גלגלת ה-MagSpeed, אשר באמצעות גלילה אלקטרומגנטית מאפשרת גלילה מדויקת ומהירה, שתאפשר לכם לעצור בדיוק במקום שצריך בדף וגם לגלול 1,000 שורות בשנייה. גם כאן מאבזרת לוג’יטק את הגלגלת בשקט, כך שלא תשמעו אותה כמעט כלל בזמן הגלילה.

עכבר ה-Logitech MX Master 3S מציע תמיכה בחיבור של עד 3 מחשבים בו-זמנית בעזרת חיבור Bluetooth אלחוטי או באמצעות מחבר ה-Logi Bolt היעודי של החברה, כאשר הסוללה המובנית מספיקה לעד 70 ימי שימוש בטעינה אחת, עם תמיכה בטעינה מהירה המספיקה 3 שעות שימוש בטעינה של דקה בלבד.

מחיר: 499 ש”ח (זמין בשחור ולבן) >> לחצו כאן למידע נוסף ולרכישה


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים