חלק ממפרטו הטכני של ה-Galaxy Fold 4 נחשף במבחן ביצועים

Galaxy Fold 4 (תמונה: smartpix / onleaks) Galaxy Fold 4 (תמונה: smartpix / onleaks)

אנו עדיין במרחק של כחודשיים ממועד ההכרזה הצפוי על המכשירים המתקפלים של סמסונג, אך ה-Galaxy Flip 4 וה-Galaxy Fold 4 ממשיכים להיחשף אט אט עוד טרם ההכרזה הרשמית.

הדגם הגדול מבין השניים, Galaxy Fold 4, עובר כעת דרך מבחן הביצועים Geekbench וחושף בדרך כמה פרטים חדשים אודות מפרטו הטכני.

מה חדש ב-Galaxy Fold 4?

בהדלפה על המכשיר שנחשפה בחודש הקודם ראינו תמונות המציגות את השינויים במבנה של הגלקסי פולד 4, אשר צפוי להגיע בממדים שונים, כשהוא צר יותר, קל יותר וגם רחב יותר, מה שיאפשר לנצל טוב יותר את המסך הגדול שלו (7.6 אינץ’) עבור צריכת מדיה.

במידע החדש המגיע מתוך מבחן הביצועים Geekbench, אנו מוצאים נתונים אודות מפרטו הטכני, בהם מערכת ההפעלה אנדרואיד 12 (כמובן), מערכת השבבים Snapdragon 8+ Gen 1 עליה אנו למדים מתוך הרכב ליבות המעבד וזיכרון עבודה בנפח 12GB RAM.

Galaxy Fold 4 (תמונה: smartpix / onleaks)
Galaxy Fold 4 (תמונה: smartpix / onleaks)

המידע במבחן הביצועים מתייחס לדגם Samsung SM-F936U, מה שמעיד על כך שמדובר בגרסה האמריקאית של המכשיר. ייתכן אם כן שנראה מפרט מעט שונה בגרסאות שיושקו בישראל, אך עדיין מוקדם לדעת.

לצד הפרטים החדשים, התייחסו שמועות קודמות לכך שה-Galaxy Fold 4 יזכה לשדרוג בנפח האחסון המירבי שלו, עם המעבר לגרסת 1TB (טרה-בייט) בדגם החדש, מול מקסימום של 512 גיגה-בייט בדגם ה-Fold 3 שהוצג בשנה שעברה. בצד הסוללה צפוי גם הדגם החדש להציע קיבולת של 4,400mAh.

לצד זאת, אנו צפויים למצוא במכשיר מסך OLED בגודל 7.6 אינץ’ שיימצא בחלקו הפנימי (כאשר המכשיר במצב פתוח) ומסך OLED בגודל 6.2 אינץ’ בחלקו החיצוני, שניהם צפויים להגיע בקצבי רענון גבוהים.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים