אנקר משיקה אוזניות TWS חדשות בארץ ממותג האודיו Soundcore

אוזניות Soundcore Liberty 3 Pro (מקור Soundcore) אוזניות Soundcore Liberty 3 Pro (מקור Soundcore)

אנקר (Anker) משיקה בישראל חמש אוזניות TWS אלחוטיות ממותג ה-Soundcore של החברה, הכוללות את דגמי הפרימיום מסננות הרעשים Soundcore Liberty 3 Pro, אוזניות הספורט Soundcore Sport X10 ו-Soundcore Life Note 3 ANC המגיעות עם סינון רעשים ולבסוף דגמי ה-Soundcore Life P2i ו-Soundcore R100.

Soundcore Liberty 3 Pro

בראש רשימת אוזניות ה-TWS החדשות של Soundcore בארץ אפשר למצוא את דגם ה-Soundcore Liberty 3 Pro, אוזניות פרימיום מסננות רעשים המשתמשות בדרייברי ה-ACAA 2.0 (ר”ת Astria Coaxial Acoustic Architecture) המשופרים של החברה. הן משלבות בנוסף גם דרייבר דינמי בגודל 10.6 מ”מ ודרייבר Balanced Armature של חברת Knowles לאיכות שמע גבוהה עם תמיכה בטכנולוגיית ה-LDAC האלחוטית.

האוזניות מגיעות עם טכנולוגיית סינון הרעשים HearID ANC המשופרת של החברה, המשתמשת בשישה מיקרופונים מובנים על מנת להציע 3 רמות של סינון רעשים.

הן מציעות עמידות במים בתקן ה-IPX4 וזמן שימוש ארוך העומד על עד 8 שעות בטעינה בודדת ועד 32 שעות יחד עם מארז הטעינה ותמיכה בטעינה מהירה המספקת 3 שעות שימוש בטעינה של 15 דקות בלבד.

אוזניות Soundcore Liberty 3 Pro (מקור יח
אוזניות Soundcore Liberty 3 Pro (מקור יח”צ ANKER)

Soundcore Sport X10

בנוסף לדגם ה-Liberty 3 Pro, אפשר למצוא ברשימה את ה-Soundcore Sport X10, אוזניות TWS מסננות רעשים שהוכרזו בחודש הקודם. הן מגיעות בעיצוב ”וו” (ear hook) שנועד לשמור עליהן יציבות באוזני המשתמשים גם בזמן פעילות ומציעות טווח תנועה של 210 מעלות המאפשר לקפל אותן לאחסון נוח יותר, עם תמיכה בטכנולוגיית ה-SweatGuard של החברה לעמידות בזיעה, יחד עם תקן ה-IPX7.

האוזניות מגיעות עם דרייברי 10 מ”מ ותמיכה בטכנולוגיית ה-BassUp לשיפור הבאסים, לצד 3 מיקרופונים בכל אוזניה לסינון רעשים. הן מציעות 8 או 6 שעות שימוש בטעינה בודדת ללא סינון רעשים או עם סינון רעשים פעיל, בהתאמה, כאשר מארז הנשיאה יכול לספק עד 32 שעות שימוש.

בנוסף, האוזניות תומכות בטעינה מהירה המספקת שעתיים של שימוש בטעינה של 10 דקות בלבד.

אוזניות ה-Sport X10 (מקור Soundcore)
אוזניות ה-Sport X10 (מקור Soundcore)

דגמים נוספים

לבסוף, אפשר למצוא בליין החדש גם את האוזניות מהדגמים הבאים:

  • Soundcore Life Note 3 ANC – אוזניות TWS מסננות רעשים מסדרת ה-Life Note של החברה המגיעות עם דרייברי 11 מ”מ, תמיכה בטכנולוגיית שיפור הבאס BassUp, שישה מיקרופונים לסינון הרעשים ועמידות במים בתקן IPX5. הן מציעות עד 7 שעות שימוש בטעינה אחת, עד 40 שעות שימוש עם מארז הטעינה שלהן ותמיכה בטעינה מהירה המספקת שעתיים נוספות של שימוש בטעינה של 10 דקות בלבד.
  • Soundcore Life P2i – אוזניות TWS עם דרייברי 10 מ”מ, תמיכה בבלוטות’ 5.2, עמידות במים תחת תקן IPX5 וזוג מיקרופונים להפחתת רעשים בזמן שיחה. הן מציעות עד 8 שעות שימוש בטעינה אחת ועד 28 שעות שימוש עם מארז הטעינה שלהן ותמיכה בטעינה מהירה המספקת שעת שימוש נוספת בטעינה של 10 דקות בלבד.
  • Soundcore R100 – אוזניות ה-TWS הבסיסיות ביותר בליין החדש מגיעות עם דרייברי 10 מ”מ התומכים ב-BassUp ועמידות למים בתקן IPX5. הן מציעות עד 6.5 שעות שימוש בטעינה אחת ועד 25 שעות שימוש עם מארז הטעינה שלהן ותמיכה בטעינה מהירה המספקת שעת שימוש נוספת בטעינה של 10 דקות בלבד.

מחירים

מחירי 5 דגמי אוזניות ה-Soundcore החדשות של אנקר:

  • אוזניות ה-Soundcore ANC Liberty 3 Pro זמינות למכירה במחיר של 699 ש”ח
  • אוזניות ה-Soundcore Sport X10 יהיו זמינות למכירה עד סוף חודש אוגוסט הקרוב במחיר של 549 ש”ח
  • אוזניות ה-Soundcore Life Note 3 ANC זמינות למכירה במחיר של 499 ש”ח
  • אוזניות ה-Soundcore Life P2i יהיו זמינות למכירה עד סוף חודש אוגוסט הקרוב במחיר של 219 ש”ח
  • אוזניות ה-Soundcore R100 זמינות למכירה במחיר של 199 ש”ח

לחצו כאן לכל דגמי האוזניות של Anker

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים